Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rakjak a macskámra nyakörvet?

Rakjak a macskámra nyakörvet?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják,hogy ne rakjak rá rendes nyakörvet mert lelopják róla(nehezen hiszem)A bolha írtó nyakörv pedig pár hónap alatt lejár.Én legszivesebben rendes nyakörvet raknék a macskámra,de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.:)
2011. márc. 6. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan rakhatsz rá nyakörvet, de ne olyat, amin csengő van, mert azt a macskák nem szeretik. Legalábbis az enyémet nagyon irritálja a folytonos csörgés. :)

A bolhanyakörvek egyébként kb. 6 hónapig nyújtanak védelmet.

2011. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
NE RAKJ RÁ NYAKÖRVET! AZ NEM JÓ! csak azért írom mer én nyáron végig ott voltam a barátnőmnél és tett rá egy-két percre nyakörvet. szegényt nagyon sajnáltam mer majdnem felakasztotta magát ráadásul sok macska megbolondul tőle :/
2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ne rakj rá. Ha attól félsz, hogy elszökik és azt hiszik, hogy kóbor, chipeltesd. 5-7e ft között van, és sokkal jobban jársz vele. A nyakörvtől szenved, zavarja, és felakad mindenhová. A csengőstől meg megőrül.
2011. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Macskának a bolhanyakörv nem túl hatásos, állatorvosunk szerint. És csatlakozom az előttem írókhoz: NE rakjál rá semmiféle nyakörvet csak azért, mert cuki vele a cica. Idegesíti őket (valljuk be, ha a mi nyakunkra raknának, mi sem szívelnénk, igaz?)
2011. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pont azért szeretnék rá nyakörvet rakni mert úgy cuki hanem azért,hogy lássák az emberek,hogy van gázdája.A chipeltetás nagyon jó ötlet.Nagyon hasznos tanácsok mondtatok:)
2011. márc. 6. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:

3.-ik vagyok.

A chipelés a legjobb ötlet. Mi is vinnénk, csak a miénk benti cica, így ez a veszély nem fenyeget. Hallgass a szüleidre, mert hallottam már olyat, hogy lelopták a macskáról/kutyáról a nyakörvet. Undorító egy dolog. De ez még nem is olyan meglepő... Nálunk a lépcsőházban a parafa tábláról, a rajzszöget is lelopják...

Nálunk egyébként 5500 Ft a chip, de ez mindenhol változó.

2011. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A chip a jobb ötlet. A macskák sokat buzgárkodnak, és ez így jó. Feleslegesen veszélyeztetné őket a nyakörv buzgárkodás közben.
2011. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
köszönöm szépen a "csapattársakat" xD
2011. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!