Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha már mosdatja a másikat az jó?

Ha már mosdatja a másikat az jó?

Figyelt kérdés
2 cicánk van, az ifjabb nem régóta van velünk. Eddig ment a morgás a kajáért, ha az "új" cica idejött hozzánk az öregebb féltékeny volt. Az utóbbi 2 napban, már nem volt semmi morgás, ha találkoztak a lakásban összeérintették az orrukat. Most épp a radiátoron fekszenek, a nagyobb megmosdatta a kisebbet, de közben, néha oda oda harapott finoman. A kicsi nagyon élvezte, csukott szemmel fogadta. Egyébként mind kettő 1 évnél fiatalabb. Ezek az apró harapások mik lehetnek? Ez már azt jelenti, hogy megszerették egymást? :)
2011. márc. 6. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony már jó jel :)
2011. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen barátkoznak igaz nekem egy macskám van csak de ez szerintem nyilvánvaló


[link]

2011. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a nagyobbik, mosdató cica a domináns, és így közli a kicsivel, hogy "te már az én cicám vagy" :) Nem biztos hogy szeretni is fogja, de ellesznek egymással.
2011. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon meglepődtem most. :)

Így alszanak:

[link]

2011. márc. 6. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a nagyobbik, mosdató cica a domináns, és így közli a kicsivel, hogy "te már az én cicám vagy"


Jaj de aranyos :)


Meg a kép is :)

2011. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ez azt jelenti, hogy a nagyobbik, mosdató cica a domináns, és így közli a kicsivel, hogy "te már az én cicám vagy"


Azért, ha a nagy is hagyja, hogy a kicsi megmosdassa, lehet az még mellérendelt viszony is.

A mi macskánk viszont konkrétan örökbe fogadta a fiamat. A lehető legjobb viszonyban vannak, volt, hogy magharapta a macsek a nejemet, hogy az ő kis 60 kilós kölykét megvédje, de simogatni azt nem engedi magát: ha a fiam megsimogatná, rögtön kisiklik, és nyelvvel visszatámad. Kaját sem fogad el tőle, csak tőlem, elvégre nem a kölyök dolga, hogy az anyját etesse...

2011. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez aranyos! :)
2011. márc. 7. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja:

"Ezek az apró harapások mik lehetnek?"


Mosdatás közben "harapdálja"? Ha igen, akkor a csak a szokásos mosdatási ceremónia része: a gubancos szőrcsomókat simítja ki.

2011. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!