Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaallergia. Van rá megoldás?

Macskaallergia. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

A barátom allergiás a macskaszőrre; tüsszög,folyik az orra, száraz lesz a szeme. Nemsokára összeköltöznénk, nekem viszont van cicám és nem szeretnék ezért 'megszabadulni' tőle, ha van valamilyen megoldás. Lehet ilyesmire gyógyszert szedni (mint pl. a parlagfűre)? Mindketten nagyon szeretjük a cicát és nem szeretném menhelybe adni...

Segítsetek!


2011. márc. 6. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Háát lehet rá gyógyszert szedni, de azzal is egyre rosszabb lesz. és hát erős gyógyszer én nem kívánnám, hogy a barátom szedje. nem nagyon van más megoldás mint keresni egy jó gazdit
2011. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már miért kéne megszabadulni tőle? A nagynéném olyan allergiás rájuk, mint az őrület. Beteszi hozzánk a lábát, két perc múlva meg akar fulladni. Mégis befogadott egy rendkívül hosszú szőrű perzsát, akit hasonló okok miatt dobtak ki. Pár hét alatt hozzászokott, sokáig együtt is aludt vele.

Szerintem, ha mindketten szeretitek a macskát, kérdezzetek meg egy orvost, ő biztos normálisabb választ tud adni az ittenieknél. :) Viszont a macskát ne add!! :D

2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp meg fogunk kérdezni egy dokit is!
2011. márc. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!