Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnnek a macskáim? Bp...

Hová tűnnek a macskáim? Bp mellett városszélén élünk. Eddig 2 macskánk tűnt el nyomtalanul.

Figyelt kérdés

1 ivartalanított lány és egy fiú. Ma reggelre a harmadik sem volt meg (Ő egy 8 hónap körüli lány). Mindegyik menhelyes macsek volt, és velünk kedvesek, de mások biztos nem tudták megfogni. Megölhette őket valami vagy hol lehetnek????

Járt már így más is?


2011. márc. 8. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék falun laknak. Nekik is sorra tüntek el a macskák, aztán egyszer csak az ösz beálltával vissza jöttek. kiderült hogy a nyaraló övezetben valaki etette öket egész nyáron ott volt, anyuék meg csak esténként és unatkoztak a macskák elmentek. majd mikor nem volt tovább kaja akkor haza jöttek.
2011. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet h földrengés lesz, azért menekülnek, mert érzik. általában akkor szokott több állat eltünni. (macska, kutya) bár ezt natgeo-n láttam, nemtudom mennyi valóság alapja van.
2011. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
elsönek igaza van, a macskákat ha etetik elszokik a "gazdájátol" . Tehát oda mennek ahol kapnak kaját, hiába eteted te, tudni fogja hogy amott is van kaja, és elmegy. Nekem már 3 macskám pont így tünt el, 2-t meg is talaltunk a szomszednal évekkel késöbb...
2011. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagy elütötte öket egy autó
2011. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az autó szinte kizárt. Egy zsákutca végén lakunk, napi max 5 autó jár, és az út szélét megnéztük most hétvégén is. Semmi...

2011. márc. 8. 10:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A macskák nem a hűségükről híresek!

Az első 2 macska mikor tűnt el?

Valószínűleg elkóboroltak valahova,vagy ahogy írták,valaki eteti őket!

Anyának a macskája fél évig nem volt meg,aztán csak úgy elő került!:)

2011. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk két idős nősténymacskánk költözött most vissza. Laza nyolc év elteltével. Szóval, nyugi.
2011. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az első eltűnés tavaly nyár elején történt. Épp az ivartalanítás utáni lábadozás után... Ő volt a lány cica.

A fiút múlt héten (márc. 2.) láttuk utoljára.

A másik lányt, tegnap esti etetésnél.

8 év... Na ne is idegesíts... :)

Azért vagyok elkeseredve, mert én alapjában véve kutyás vagyok. Még nincs kerítésünk, gondoltam, addig jó, legyen macska... de az embernek a szívéhez nől, megszereti, eteti, ivartalanítja borsos tízezrekért és fél évnél többet nem bír ki nálam?! Többet nem lesz macskánk! Még kihozok menhelyről hármat, aztán 8 év múlva visszajön egy falka... :)))

2011. márc. 8. 10:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltak meg? Mert ha nem régóta, akkor lehet, hoyg csak "hazaindultak".

Nekünk volt macskánk, ami 30km-ről jött haza, két év alatt.


Vagy a szomszéd mérgezi őket.


Vag yöregek. A macskák elbújnak ha jön a kaszás.

2011. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kölyökmacskát hozz, az a te házadat fogjaotthonának tekinteni, és ide fog hazatérni. A felnőtt macskák, amint rendbejöttek, erőre kaptak, elidulnak a saját régi otthonukat megkeresni.
2011. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!