Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az én élményeim, miért térnek...

Az én élményeim, miért térnek el 70-80 százalékban a macskákkal kapcsolatban, szinte mindenben az itt állást foglaloktol, Én egy UFO lennék?

Figyelt kérdés
Rengeteg dologgal tapasztalattal nem értek egyet a nagy átlaggal,amiket itt olvasok.Mindig sok cicám volt és nagyon sok dolog megtörtént velem velük kapcsolatba,de ezek nem egyeznek az leirt válaszokkal.A macskáim is UFO-k lennének?
2011. márc. 9. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mik ezek az élményk?
2011. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szinte minden,kezdve a kölyök macskátol,a felnött macskákig,a védekezéstől,a tartásig,hogy mit akar a macska,hogy már harapott meg és még élek oltás nélkül is,hogy melyik hüségesebb,hogy miért mennek el,hogy moss kezet,ha macskázol,stb...stb... Szinte mindenbe és mondom,nem egy macskám volt,tehát láttam,hogy mi van velük,vagy velem ez idő alatt.
2011. márc. 9. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Az UFO jelentése = nem azonosított repülő tárgy. Így hát sem te, sem a macskáid nem lehetnek azok. Ha csak nem repkedtek és közben senki sem tudja, hogy vajon kik is lehetnek ott fent az égbolton.
2011. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem.Te értetted amit kérdeztem?
2011. márc. 9. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy értettem! "UFO lennék?" "A macskáim is UFO-k lennének?" Erre válaszoltam, ha nem lenne érthető.
2011. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A lényeg nem az UFO , hanem az,hogy én nem azt tapasztalom velük kapcsolatba,amit itt a nagy átlag.Tehát én az átlaggal szembe.Valami nem gömbölyü.
2011. márc. 10. 00:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy az itt feltálalt problémák közül egy sem illik rád és a cicáidra? Szuper, mert az enyémekre sem szerencsére. Örüljünk neki!
2011. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, itt annyit irkáltak már összevissza a macskákról, hogy ha egyik se illik rá a te állataidra, akkor azok tényleg nem macskák.


UFO-k se lehetnek, mert a csészealj legendákat a cia találta ki az amerikai hadsereg repülő fejlesztési kísérleteinek a fedezésére. Még az első "független ufókutatók" is a titkosszolgálat ügynökei voltak...


Úgyhogy passz...

2011. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én inkább abban látom a problémát,hogy sokan divatból és felelőtlenül tartanak cicákat.Nem az a baj,ha egy kezdő nem ért hozzá,hanem az,hogy a segiteni szándékozok többsége egy betanult koreográfiát fuj folyamatosan,amiből nekem az jön le,hogy a macskái csak diszei a lakásának.A befolyásolt macska életek meg lehet,hogy tényleg ilyen sablonosak.
2011. márc. 10. 13:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, te nem lakásban tartasz macskát. Miért lennének csak díszei a lakásnak egyeseknél?

Cicája szinte mindenkinek van. A cicák ahányan vannak, annyi félék. A gazdáikra is ugyanez igaz.

Aki ide ír, elenyésző része a cicát tartóknak. Ha neked mások a tapasztalataid, az egyáltalán nem különlegesség. Az ide íróknak is nagyon sokféle a véleménye, tapasztalata.

2011. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!