Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb hány kiscica születik az...

Kb hány kiscica születik az első vemhesség során?

Figyelt kérdés
Olyat is hallottam, hogy az elő vemheségnél nem lesznek normális kiscicák, ez mennyire igaz?
2009. febr. 19. 20:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*első
2009. febr. 19. 20:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem igaz, hogy nem lesznek normálisak. A mi cicánk első fialásakor 3 nagyon szép, élelmes kiscica született. :)

1-5 kiscia lehet, ugyanúgy mint alárhanyadik fialásnál.

2009. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Négy gyönyörű és értelmes cica született nálunk karácsony előtt.
2009. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 cica született most szeptemberben, szép nagy és egészséges. De régebben a perzsa cicámnak volt hogy 6 született elsőre, szegénykémnek sokat kellett segíteni hogy mind megmaradjon.
2009. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valszokat..most tuzel a kiscicank es mielott megparoztatnam mindent tudni szeretnek errol a dologrol, mert soha nem volt meg szobacicam..:D

Ha hozok neki kandurt mennyi az eselye h rogton megparoznak?

2009. febr. 19. 22:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pároztatni szeretnéd? Milliónyi kóbor cica van az országban. ): Ha esetleg amiatt szeretnéd, hogy "minden macskának legalább egyszer szülni kell", az a világ legnagyobb tévhite.
2009. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az allatorvosommal beszeltem es o azt tanacsolta h mielott ivartalanitani akarnam azelott kell egy alom..en nem tudom, nem ertek hozza, ugyh azert varom a tapasztalatokat!!!!Irjatok meg nyugottan!!!
2009. febr. 19. 22:39
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem a cicám 5 kis kölyköt szült és szegényke eléggé szenvedett,mert kis gyönge macsek volt, de nem lett semmi baja :) a lényeg, hogy ha nem tartsd meg a kicsiket, mindenképpen keress neki gazdákat mert te sem akarnád, hogy elaltassák őket :)
2009. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Én 5 különböző orvostól hallottam, hogy ez baromság. Miért kéne egy macskának feltétlenül szülni? Az ilyen orvos nem gondol bele, hogy szegény állat milyen kínokat áll ki 3-4-5 vagy még több kiscica megszülése közben? Én is imádom a kiscicákat, nincs náluk aranyosabb a Földön, de ebben a világban, pláne ebben az országban vétek szánt szándékkal még több cicát gyártani. Talán nem is találsz nekik gazdát vagy ki tudja milyen helyre viszik őket, ahol hamarosan széttépi egy kutya, elüti az autó vagy éppen lelövi a szomszéd...

Bocsi, hogy ilyeneket írok, de sajnos tudom, hogy szinte lehetetlen manapság cicának gazdát találni. A picit talán még el is viszik, de vagy a fent leírt sors vár rá (amennyiben nem lakásba kerül, ami nagyon ritka) vagy, ha felnőtt, megunják és még eggyel szaporodik a kóbor macskák tábora... ):

2009. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van..nagyon is, nekem nem azt mondta az orvos h kotelezo, hanem h jo lenne ha kihodana egy "adag" kiscicat, mert akkor tan jobban kifejlodik a puncija..nekem ezt mondtak, en nem ertek hozza, ezert varom a sok-sok tapasztalatot..nagyon szepen koszonom a sok valaszt..edesek vagytok!!!!
2009. febr. 20. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!