Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után meddig...

Ivartalanítás után meddig bágyadt a lány cica?

Figyelt kérdés

Tegnap műtötték, este már nyugodtabb lett, de még ma reggel sem evett. Kapott gallért, ami annyira idegesíti, hogy egyfolytában beledugja az egyik karját,mert talán így tudja letenni a fejét.Tegnap óta az ágy alatt fekszik.

Meddig szokott ez tartani?


2009. febr. 20. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ma este sem eszik akkor hívd fel telefonon az orvost. 1 nap alatt helyre szoktak jönni általában.

2009. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt amelyiket ebéd után műtötték és este már rohangált körbe a szobában, a másik meg két napig fel sem kelt. Cicafüggő.

Szegényem, utálhatja a gallért, mi nem is kérünk soha és még egyik macskánk sem bántotta a sebét. Ha nagyon zavarja, próbáld meg levenni róla, hogy mit csinál nélküle, de csak úgy, ha mindig mellette vagy és szemmel tartod! Ha piszkálni kezdi a varratokat, tedd vissza a gallért. Én úgy vettem észre, hogy az állatok (kutyák, macskák), akik gallért kapnak, rájönnek, hogy miért van rajtuk és inkább nem bántják a varratokat, csak a gallért ne tegyék rájuk. (:

Jobbulást.

2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggelre már jól kelett volna lennie, legalábbis az én cicáimnak addigra már semmi bajuk nem volt. Szerintem is kérdezd meg az orvost!
2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedfüggő is. Csak egy példa, kutyával. Két alomtestvér kan kutyámat 10 hónapos korukban, egy napon, ugyanaz a doki, fél óra különbséggel ivartalanította. Az egyik a 2.-3. naon úgy ugrált a lavórral a nyakán, mintha a világon semmi sem történt volna vele. A testvére -nem hazudok- egy hétig haldoklott. Feküdt, mint egy darab fa, maga alá vizelt és hasonlók. Nem tudtam mit csináljak, a fájdalom csillapító sem használt nála szinte semmit. A doki, aki műtötte, miután megnézte a sebet és semmit sem talált vele, azt mondta fogadjuk el, hogy neki sajnos ennyire alacsony a fájdalom küszöbe. Lehet, hogy a cicának is.
2009. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már sokkal jobban van!
2009. febr. 20. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök. :) Az én cicámat is nemrég műtötték, és sokáig bambácska volt. Igaz, neki nagyobb műtét volt.
2009. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!