Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok venni macska Litter-...

Hol tudok venni macska Litter-kwitter-t?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan ezköz, amivel a cicust a wc-re lehet szoktatni,vagy lennevalakinek eladó, mutatom linkben..( [link]
2011. márc. 11. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tartom túl higiénikusnak,én inkább az alomra szavazok...
2011. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

eBay-en van, nem tudom mennyit akarsz rááldozni.


Egyébként - tudodm-tudom, nem ez volt a kérdés :) - vannak olcsóbb megoldások, és azért gondold át a dolgot.


Csak néhány dolog, nem lebeszélés képen, csak személyes tapasztalat!


Az én cicám (mostmár anyukámé) teljesen magától kezdte el használni a wc-t (mi nem akartuk rászoktatni), az alom már nem is érdekli, az udvarról is hazajön inkább az angol wc-re, de én személy szerint nem nagyon örülök neki. Van, hogy félre csurran-cseppen, vagy a kaki megy rossz helyre, régen volt hogy bele is akart mászni a wc-be... nem túl higiénikus, és még le se húzza maga után. :D:D


Szóval így sem épp álom az élet! Most van két másik macsekom, másik lakásban, de én inkább takarítom a fedett macskaalmot és cserébe mindig tiszta a wc ülőke. :)


Node tényleg nem akarlak lebeszélni, csak elmondtam; sok sikert a cicának! :)

2011. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most szoktatom a cicáimat a wc-re. Saját kézzel készítettem hasonló dolgot, mint amit linkeltél. Egy műanyag tálcát vágtam ki nekik. Igaz, hogy nem húzzák le, de szerintem nem higiéniátlanabb az alomnál, a macska szépen behelyezkedik, hogy ne koszolja össze a wc peremét, a vízben pedig szaga sincs, legalábbis nem jobban, mint az alomban, és sokkal kevesebb munka van vele. Úgyhogy én mindenképp ajánlom :))) Sok kitartást a wc-re szoktatáshoz :)
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,ary vagy hogy így aggócc..de hidd utánna nézegettem kicsit,és tényleg tisztább ez a módszer,mert a macsak alom szinte,azt kell mondani,veszélyes, mert a cica amikor nagy-dolgozik,férgekeket terjeszthet és viheti szét a mancsaival,igy sokkal esélyesebb h az ember is el kapja,sőt ez az enbernél veszélyes,és a pisije is asztmát idézhet elő a belégzése, és még sorolhatnám..(utolsónak: nem tudnál képet küldeni hogy oldottad meg a wc-re? és hogy sikerül-e használnia..:)
2011. márc. 11. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem fotóztam le őket, de elmondom, hogy csináltam. nemrég már itt leírtam valakinek, lehet, hogy olvastad. Először felraktam az almos tálat a wc tetejére, hogy szokják, hogy fel kell ugorniuk, az nagyon gyorsan ment. Azt a részt kihagytam, hogy egy luk nélküli tálkát tegyek be a wc-be, lehet, hogy ezért megy most kicsit lassabban a dolog. Már egy hónapja próbálkozok, a pisilés megy, kakilás változó :) Egy tálcára vágtam középre egy lukat, a széleit levágtam, hogy be tudjam tenni a wc perem alá és feltöltöttem alommal. Az egyiknek már kb 1 hét után ment a pisilés önállóan, a másiknak kellett 2-3 hét, viszont ő már bele is kakil, de még nem érti, hogy nem elég egyszer bele kakilni, hogy boldogok legyünk, mindig oda kéne mennie :) Itt tartok egy hónap után. Ha minden megy tökéletesen, akkor elkezdem tágítani a lukat, míg el nem fogy a tálca. Az a legnagyobb dolog, ha felfogják, hogy oda kell végezni a dolgukat, onnantól már minden simán megy :)
2011. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=p943wK0tSWQ

Itt egy videó, ahol mutatja a házi módszert. :)

2011. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszy a választ és a linket.. remélem nekem is sikerül így megoldani.. :) mégegyszer köszy
2011. márc. 12. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Sok kitartást hozzá :))
2011. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló csak azt ne mond nekem, hogy nem higiénikus . Az alom biztos higiénikusabb mikor a macska a szarán pisijén mászkál. Gondolom macskád sincs ha így gondolkozol.
2011. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!