Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tapasztalatotok a cicabút...

Mi a tapasztalatotok a cicabútorokkal kapcsolatban? Szerette, és használta-e a cicátok?

Figyelt kérdés
Banánleveleset próbált-e valaki?
2011. márc. 11. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mi vettünk neki egy cicaházat, volt rajta kaparófa meg minden. Hát egyáltalán nem érdekelte. Aztán el is adtuk. Nem rég volt időm egy kicsit barkácsolni (hobbi) és csináltam neki fából egy házat. Nagyon édes lett, mint egy rendes kutyaház, csak kisebb. Azt mondanom sem kell, hogy lakásban élünk :D De imádja, állandóan benne alszik. Megérte szenvedni vele.
2011. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi csak egy kaparófát csináltunk neki, finoman szólva tojik rá, csak a szőnyeget kaparja. De állítólag be kell dörzsölni macskamentával, és akkor oda fog menni. A baj csak az, hogy ilyen macskamentát még nem láttam sehol.
2011. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénknek egyszer megmutattuk, azóta használja. Tök jó arc, mászkál rajta, koptatja a körmét, meg minden.
2011. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik rengeteget használja, a másik egyátalán nem.

Macskamentát fressnapf-ban lehet kapni.

2011. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válaszom IGEN használja a cicabútort, de dobozait jobban szereti :). Mi nem vettünk cicabútort hanem csináltunk. Pont olyanra csináltuk mint ami a boltban 26 000ft de mi 10 000ft-ból kijöttünk.
2011. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!