Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy sziámi macskám. Az...

Van egy sziámi macskám. Az ismerőseinktől kaptam még tavaly, de még mindig ugyan akkora mint amikor kaptam. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig eszik rendesen. Bár mondjuk születésük után elvitték őket, és az egészségeseket megtartották, a betegeket pedig visszaadták. Miért ilyen kicsi? És egy ideig náthás volt vagy egymás után 3x.
2009. febr. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Amikor kaptad kb. mekkora volt? Lehet, hogy az ősei között voltak törpe macskát (azaz a génjeik miatt kisebbek), mert pl. a yorkit is évtizedek alatt kicsinyítették le. Vagyis lehet, hogy ő direkt picike. Szerintem nem kell aggódnod. Ha nem beteg, akkor mit számít, hogy kisebb mint amelyinnek lennie kell? :)

2009. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sziámik amúgy sem nőnek nagyra, eléggé törékeny, vékony alkatúak, úgyhogy nem kell aggódni.
2009. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a macskaknal fennallhat egy olyan is ha a macska osszel szuletik es kinti cica es az anyja neveli akkor allhat le a novekedese, de nem teljesen mini lesz hanem csak valamivel kisebb mint az eredeti cicanagysag.

Ezt en is csak hallottam mert lattam hogy az egyik felnott cica kisebb joval mint a tobbi, ok mondtak ezt

2009. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni fog még nőni,csak idő kérdése!!!!!!!!!
2009. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!