Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A házimacska és a tigris tud...

A házimacska és a tigris tud "beszélgetni"egymással?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen idegenek egymásnak?
2011. márc. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
teljesen idegenek egymásnak, szerintem egy tigris inkább vacsinak nézné szegény házi cicut
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet néhány,,közös"jelzésük,testbeszédük,lévén mindketten macskafélék.Gondolok itt elsősorban a farok helyzetére,ill.hangadásokra.De biztosra nem mondanám,nem nagyon értek a cicukhoz.
2011. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brigi ^^ ***** válasza:
100%
szerintem vannak közös dolgaik, de biztos nem értenék meg egymást 100%-osan xD pl. a vicsorgás, morgás... ezek elég egyértelműek lennének mindketőnél.
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Tolmács segítségével.


De az én macskám olyan okos, hogy valószínűleg vacsinak nézné a tigrist.

Engem is annak néz, pedig súlyra nem nagy a differenciám egy tigristől...

2011. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a macskák és a tigrisek tudhatják biztosra.
2011. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szerintem a testbeszédükbe van valami közös hiszen mind2 a macskafélék közé tartozik. de ha a nyávogásra/(a tigris milyen hangot ad ki???) gondoltál úgy nem, mert a macska ha nyávog nem beszél. a gazdájának és a kölykeinek szokott nyávogással jelezni, máskor nem.
2011. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
egyértelműen nem semmi közös nincs bennük azaz ha van is csak annyi mint az összes többi emlős között, tehát ha fáradt mélyeket pislog ha ideges akkor önkénytelen hirtelen mozdulatokat tesz és így tovább, attól mert macskafélék az elsősorban csak a külsőségekben jelenkezik de még abban sem igazán hisz ha úgy vesszük akkor a macska is hasonlít a kutyához azaz nem kevésbé mint a kutya a tigrishez vagy a macska a tigrishez ;)
2011. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!