Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mostanában különös...

A macskám mostanában különös dolgokat csinál. Hallottam arról hogy ők érzékelik a természetfelettit, ebben eddig nem hittem, de amit most csínál az durva! Miért műveli ezt?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: órák hosszatt ül a fürdőszoba ajtóban és a kádat nézi. Eddig imádott a fürdőszobában lebzselni, ott van az alma is de pár napja egyszerűen nem meri betenni a lábát oda és amikor be akarjuk vinni akkor úgy kapaszkodik mintha vízbe akarnánk dobni. A pupillája kitágul, és ha letesszük a mosogatógép szélére (ahol eddig mindig aludt), akkor csak addig marad ott amíg valaki ott van vele. Nagyon agasztó mert az alma máshol nem fér el, és valahol ürítenie kell. Bemenni meg nem mer. El vagyunk keseredve! És aggódunk is, nehogy ez valami rossz ómen legyen. (Nem vagyok az a szellemeket beleképzelős típus de mostanában elég sok furcsaság történt nálunk ahhoz, hogy aggódni kezdjek.)
2011. márc. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy hasznosat nem tudok írni, de engem is érdekelnének a válaszok :)

2011. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes :)
2011. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy valami rossz emléke fűződhet a fürdőszobához...
2011. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, semmi baj! :D

3. válaszoló, hát csak nem tudom hogy micsoda mert nem fajtalankodtunk vele a fürdőszobában (:'D), nem vertük meg, szóval nem tudom mi lehet a baja. Apa azt mondta hogy patkány vagy egér van a dologban de anya kitakarított a kád alatt és semmit nem talált...

(2. válaszoló, szerintem is.. :|)

2011. márc. 14. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen nőiesen sorolsz itt, beadja
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!