Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska lehet fogyatékos?

Macska lehet fogyatékos?

Figyelt kérdés
Az egyik macskám olyan kis gyagya. A korát nem tudjuk, már van két 10 hónapos kölyke is, de úgy viselkedik, mintha kicsit nem lenne komplett. Hisztis, nem foglalkozik a többiekkel, a saját farkával játszik, mindenre olyan csodálkozva néz... A két lányát nagyon szereti, de nem tudom, olyan más, mint a többi macska. Ettől függetlenül persze nagyon szeretem!:)
2009. febr. 21. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt csökkent értelmű macskám, szegénykém nagyon buta volt, de annál több szeretet lakozott benne, hihetetlen ragaszkodó volt. a mostanim nagyon okos, de legalább annyira öntörvényű is.
2009. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,mert nekünk 15 macskából legalább 3olyan fura...az állatoknál is lehetnek..Mi úgy nézzük meg,hogy beállítjuk a tükör elé a macsekot,és ha észreveszi magát,akkor okosnak tituláljuk:D
2009. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15 macskád van?! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen fanatikus.:)
2009. febr. 21. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első kérdésre a válaszom egyből az, hogy nézz körül a menhelyeken, sajnos rengeteg testifogyatékos cica van ott.


De amikor elolvastam a további mondatokat :D Fain cica lehet. :) Minden macska más, egyéniek, éppúgy, mint mi vagyunk. Ha kedves, közvetlen, sokat játszik veletek vagy egyedül is akár, ha érdeklődik a környezete iránt, akkor biztosan nem fogyi. Bohókás egy macs, ha felnőttkorában is a saját farkincájával foglalkozik, de úgy gondolom, hogy ő egy igazi egyéniség, ha valóban más, mint a többi cica. :) Szerencsések vagytok, hogy egy ilyen kis teremtménnyel vagytok gazdagabbak.


Fanni

2009. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két cicám van,ivartalanított kan cicák,és testvérek,nemcsak egy anyától,hanem egyszerre,egy alomból!Ennek ellenére az egyik másfélszer akkora,mint a másik,és szerintem okosabb is,viszont valóban igaz,hogy az okos macskák öntörvényűbbek.A kicsi sem hülye,de néha olyan kis gyagya,ő is szereti saját magát kergetni,meg néha ugat,mint egy kiskutya,és ugrál a kilincsre,hogy ki akar menni!Az okos rafináltabb,a butuskám meg bújósabb.De mindkettőt egyformán lehet imádni.Úgyhogy ne aggódj,mi emberek sem vagyunk egyformák,mégsem mindenkit az eszéért szeretünk.
2009. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne, az enyém is az. Kint tartjuk az udvaron, és a nappali ablakpárkányra szeret felugrálni. Ha valaki bent a nappaliban odamegy az ablakhoz és odateszi a kezét, a macska elkezdi odadörgölni a fejét az ablakhoz, mert azt hiszi, hogy simogatják :D
2009. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 15 macskás vagyok:)

Nem egyszerre voltak,hanem vagy 5éves mindig fogadtunk be árva cicákat:)Egyszerre asszem 7 volt:D(regeli etetés:D)

2009. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk sok kölyök született már...az egyik pillanat alatt megoldja ugyanazt a feladatot amit a másiknak hiába mutatok meg hatodszor...felrakom a kölyköt egy fél méter magas székre...ha leesne nem esik nagyot viszont leugrani még nem mert...odatámasztok egy deszkát...és megnézem lemegy-e rajta magától vagy tovább küzd a magassággal...ha nem megy...végigviszem a deszkán szépen ráteszem és lecsalom róla...aztán visszarakom a sékre...amelyik macs ezután nem boldogul az már tényleg butuska kicsit, de még nincs minden veszve...ami viszont a 3. út után se jut le segítség nélkül 7 hetesen ott gáz van...
2009. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Minden macska fogyatékos!
2009. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy. Tisztára egy nyuszi!
2023. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!