Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy aranyere van...

Van olyan, hogy aranyere van egy cicànak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze minden állatnak lehet amelyiknek van végbélnyílása ami záróizomzattal rendelkezik.
2011. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges!

És ha van a cicusnak,akkor szerintem vidd orvoshoz!:)

2011. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap mindenestre felhìvjuk a dokit, mert kb egy òràja vettem észre, hogy mintha kifordult volna neki.. Nem vérzik, semmi gennyes trutymò vagy ilyesmi,csak hàt az élénk ròzsaszìn-piros és kb akkora mint egy szem hajdina vagy mi... Csak beijedtem, hgy van-e egyàltalàn ilyen... Kôszi vàlaszolòk!!
2011. márc. 17. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább férges, az jár a végbélnyílás kidudorodásával, láttam már ilyet. Féregűzővel megoldható a probléma.
2011. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az àllatorvos a telefonon, hogy nem létezik macska aranyér... Hmm..
2011. márc. 18. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik, már testfelépítésükből adódóan sem, úgyhogy inkább férgesség.
2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma adtam neki a féreghajtòt, a kôvetkezôt majd elvileg egy hònap mùlva kell... Ha nem javul neki hamarosan, akkor elviszem az orvoshoz, bàr remélem ez megoldja...
2011. márc. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!