Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy sok esetben...

Miért van az, hogy sok esetben, ha valaki "kutyás", utálja a macskákat? Nekem macskáim vannak, de én minden állatot szeretek, a kutyákat is, pedig a macskáim félnek tőlük.

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kutyát lehet irányítani,macskát nem.
2011. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Allegra67 ***** válasza:

Szerintem felesleges általánosítani, mert én is macskás vagyok de minden állatott szeretek. Van szomszédom aki kutyás és imádja a macskáimat. Szóval ez a kérdés nem igán megválaszolható.

Vannak emberek akik alapból utálják a macskákat.Nem tudjuk miért, talán Ő maga sem:P

Nem baj ha nem szereti, csak ne bántsa.

2011. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kutyás vagyok!

Nem mondanám hogy utálom őket de nem a szívem csücskei!

Nekem az a bajom velük hogy a kandúrok mindent össze pisilnak állandóan és nagyon büdös!:S

2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

én kutyás vagyok, de szeretem a macskákat is :)

de pl ismerek olyat, aki kutyás, és szerinte a macska:

-nem olyan okos, mint egy kutya

-nagyképű

-nem hűséges

-hálátlan

-sok dologra nem lehet megtanítani, pl ne ugorjon fel a konyha asztalra, és egy állatnak tényleg nincs ott helye


mivel macskám sosem volt, tapasztalatom nincsen :)

2011. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem van ez is az is. Egy macska és egy kutya, húgomnak macskája van, de szereti a kutyusom is, szoktak játszani együtt. A macskák nem félnek a kutyustól, összeszoktak.

Van aki nem szereti a macskákat, van aki a kutyákat.

2011. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a legtöbb nő macskás inkább, és a legtöbb férfi kutyás. Azért utálják a macskákat a pasik, mert túl bonyolultak nekik, míg a kutyával együtt van 10 percet, máris megkedvelték egymást. Egy macskához sokkal több türelem és odafigyelés kell.
2011. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

A macska betegséget hordoz,ha nem tetszik neki valami megtámad és összekarmol,ellenszenves,nekem nem szimpatikus.

Utálom a macskákat :)

2011. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Kutyás. Igazából nem lenne semmi bajom a macskákkal, ADDIG, amíg a lakásban tartják. De az, hogy hagyják egész nap az utcán kóborolni, az már nagyon nem tetszik.

Csak pár indok:

-végigmássza, összekarcolja az autónkat

-bejön az udvaromba (pedig NEM akarok macskát tartani) és odapisil/kakil

-ha bejön és a kutyám mondjuk elkapja, megöli, én vagyok a hibás...

-összeszőrözi a lábtörlőt/teraszt, mert még oda is feljön, pedig nem az én macskám

...

És még sorolhatnám.

Szerintem a legtöbb embernek ezekkel a dolgokkal van baja.

A kutyákat mindenki a saját lakásában/kertjében tartja, nem az van, hogy nem szeretnék kutyád, de mégis van, mert a 20. szomszédé is itt lebzsel az udvaromban.

De mégegyszer hangsúlyozom, tud egy cica is aranyos és szép lenni, amennyiben törődnek, vele, bent tartják, vigyáznak rá...

2011. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kutyám van és macskám is. Lakásban.
2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én inkább kutyás vagyok és (nő) nem utálom a macskákat, de nem is borulok le előttük.

Szerintem nem túl okos jószágok, jó kutyák között is vannak hülyék.Nem ragaszkodnak nagyon senkihez.Karmolnak és harapnak sokszor ok nélkül.Amúgy szeretem, mikor odabújnak és dorombolnak akkor aranyosak.Vagy mikor várnak a kapuban mikor hazamegyek.Mikor szaladnak elém, de utálom mikor párzási időszak van és állandóan csúnyán nyarvognak meg a kandúrok mindent összepisilnek a büdös vizeletükkel.

2011. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!