Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem pisil, k_kil?

Miért nem pisil, k_kil?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kaptam egy cicát, egyik ismerősöm találta kb. egy héttel ezelőtt. Körülbelül olyan 4-5 hónapos kan cica lehet. Eddig azt mondta az ismerősöm, hogy rendesen alomba végezte a dolgát, tehát szoba tiszta. Ma hoztam haza 11 körül és azóta se pisi semmi. Szerintetek ez miért lehet? Pedig evett, ivott rendesen. Kicsit aggódom. Állatorvosnál még nem volt, de hétfőn elviszem. Köszönöm a választ előre is!
2011. márc. 19. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem hinném, hogy bármi baja lenne, de ha van azt majd az orvos megmondja. Ne aggódj
2011. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pár hetesen kaptam a cicám, 3 napig nem pisilt, nem kakilt, utána ment neki rendben minden.
2011. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Amikor ide került a cicus két napig semmi kaki nem volt, pisi is alig. Gondolom a környezet változás. Bár a miénk még nagyon pici volt, alig lehetett több egy hónaposnál, valaki kitette az utcára mi meg befogadtuk.
2011. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Őt is valaki kitette az utcára szegényke. Remélem tényleg csak környezet változás, mert eddig semmi gondja nem volt.
2011. márc. 19. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert "új" helyre került.Pár nap múlva biztos fog üríteni.
2011. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor mi a cicánkat hazahoztuk a menhelyről, 2 napig nem volt wc-n. Péntek estétől vasárnapig. Aztán meg mintha kinyitották volna a csapot. Szerintem az új hely miatt lehet. De ha 2 nap múlva sem változik, vidd el dokihoz.
2011. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám se csinált semmit, mikor hozzánk került. Érdekesebb volt neki az új hely felfedezése :)) Ne aggódj, ez teljesen természetes.
2011. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!