Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol akciós most Whiskas...

Hol akciós most Whiskas macskaeledel? Bármilyen

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olvasgass vissza éslátni fogod, hogy NEM SZABAD a cicust whiskassal etetni. Jóindulatból mondom, nem kötekedésből. De biztosan fognak még alattam erre biztatni. Menj be inkább valami rendes tápüzletbe (Fressnapf, vagy kisebb üzletek) és kérj tanácsot az ott dolgozóktól.


A macska húsevő, mégis a whiskasban, kitekatban van kemény 4% hús! Nem szabad! Tényleg nem kötekedésből.

2011. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így igaz,a Whiskas-tól vesebeteg lesz a cicus...tényleg nem kötekedünk,hidd el,jót akarunk. Irány a Fresnapf v Alphazoo
2011. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként itt egy jó kis stratégia: Amit a tévében reklámoznak nem szabad megvenni.

Ezekután átnézed az összes tápot, és első, hogy megnézed, hány százaléka hús. Minél magasabb az arány, annál jobb minőségű az étel.

2011. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na még egy érv amellett, hogy NEM SZABAD a cicának Whiskast adni, bármennyire is belénknevelték, hogy a macskák whiskast vennének. Az lehet, de a gazdik NEM.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én cicám utálja a whiskast,kikotorja a tányérból,nem is próbálkoztam többet.2. voltam...:)
2011. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor mivel kell etetni, ha nincs az embernek napi 500 Ft-ja macskaeledelre?

Én ugyanis már kiolvastam az összes macskaeledel papírját Fressnapfban, de az olcsóbbak közül egyikben sem volt több hús. Meg csak az tartson macskát, aki Fressnapf közelében lakik?

2011. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet a macseknak otthon főzni is. Ezzel azt kapja, ami tényleg neki való és olcsóbban megoldható, mint bármelyik táp megvásárlása. Neten sok ilyen macskáknak való recept van. Én egyszer utánaszámoltam és ezzel havi 5000 Ft (!!!) körül megoldható a cicus etetése.
2011. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám majdnem 16 évig csak Whiskast evett, mást nem volt hajlandó. Sajnos, májelégtelenség miatt kellett elaltatni, ami a thai-ok, sziámik fajtabetegsége.
2011. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem brit cicám van,akiknek meg a veséjük problémás,és amúgy sokan mondták,hogy a whiskas vesebetegséget okoz,és nem az alacsony hústartalma miatt...Én Felix-et veszek,amiben ugyanannyi hús van,de nincs benne az a sok sz@r adalékanyag...
2011. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én cicám sem eszi meg a whiskast :S. A nevelő anyukámnak eltűnt a cicája és ami megmaradt nekik kaja ( kb 30 db whiskas meg kitekat...) én elküldtem a helyi menhelynek!

Itt írta valaki h napi 500 Ft. HA befektetsz egy drágább tápba mondjuk Royal Caninba akkor abból havonta sokkkal kevesebbet kell a cicának adni, mint a whiskasból meg társaiból! A cica tovább marad jól lakott tőle.

De persze mindenkinek szíve-joga milyen tápot ad a cicájának.

Én sem vagyok gazdag, SŐT mi egy fizuból élünk mégis megpróbálom megoldani, hogy a cicám ne pusztuljon el valamilen táptól kapott belsőszervi nyavajában!

2011. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!