Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyik napról a másikra vaddá...

Egyik napról a másikra vaddá vált a cicám. Mi lehet a baja? Attól tartok, megverték.

Figyelt kérdés
Nőstény cicáról van szó, még egy éves sincs, születésétől fogva süket. Ki van tágulva a pupillája, kúszva és nagyon lassan közlekedik. Ha hozzá akarok élni eloldalog. Mikor kézbe veszem, simogatom, egyszer élvezi, bújik, másszor vadul kikarmol és elugrik. Képes egy helyben ülni fél órán keresztül, olyan, mintha gondolkodna. Bámulja a levegőt maga előtt, mikor meglengetem a szeme előtt a kezemet, szinte alig reagál, mintha egy másik világban lenne, vagy látna valamit a levegőben, aztán megriad a semmitől (legutóbb attól, hogy légy szállt a bundájára), felugrik, elszalad! Az étvágya is csökkent. Tanácstalan vagyok, félek, valaki megverte, bár külső sérülés nincs rajta. Bújós, barátságos cica volt. A testvérével együtt tartom(szintén nőstény), neki semmi baja, olyan, mint régen volt. Valaki tud segíteni?
2011. márc. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy éppen ivarzik és azért ilyen?
2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán az állatorvos?

Ha nem csak a kedélyállapota, de az étvágya sem a régi, lehet valami betegség bujkál benne. Csak még nem tört felszínre.

2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az ivarzás miatt lenne, nem fekszik a hátára, nem nyávog egyáltalán, egyszóval nem mutat ivarzási tüneteket.
2011. márc. 22. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy betegség, de nem hiszem, hogy az egyik napról a másikra így megváltoztatja.
2011. márc. 22. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj fel egy állatorvost, ő biztos többet tud mondani erről.
2011. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!