Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelbòl szôkôtt màr...

Panelbòl szôkôtt màr el màs macskàja is?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma a kora esti òràkban kiszôkôtt a cicunk, mikor a pàrom hazaért... Sajnos az épûletbôl is kiszaladt... Mentûnk utàna egy darabig, mert ugye nem kijàròs cica... Làttam, hogy élvezi, bàr mi annyira nem... Aztàn az elsô kerteshàz kertjébe szôkôtt, ami elégge el van kerìtve... Ott àlltam vagy egy òràt, hìvogattam, de szegénykém azon a részen akart visszabùjni, ahol sehogyse fért àt a lyukon... utàna pròbàltam a kert utca felôli részérôl hìvogatni, jôtt is egy darabig szépen, de az autòk zajàtòlmegijedt visszaszaladt és azòta nem làttam... Szerintetek van esély rà, hogy visszajôn. , hogy visszatalàl? A màsik ami miatt félek, hogy a nyakôrvvel esetleg elakad valahol, akkor nem segìt, hanem àrt... és amùgy is amilyen félôs, mire elkapja valaki... Pedig ott van a neve, cìm telefonszàm... Nemtudom miért ma valamiért ràadtam... Lehet nem kellett volna, akkor nem is szôkôtt volna el...

Szòval, màs is jàrt màr ìgy mi lett a végkimenetel? NAgyon be vagyok szarva, nemtom mi lesz velem nélkûle... Ja, kûlfôldôn vagyunk... mégjobb

:(


2011. márc. 22. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:

yuppijàjééé :) Visszamentem a kert hàtsò réséhez, ott vàrt màr ràm, igaz elbùjva, de elsô szòra elôjôtt... azòta itthon sztràjkol... Nyàvog nagyon, gondolom élvezte, de nekem a nem lett szàz ùj hajszàlam akkor egy sem...

Ez gyors volt, de azért ìrjàtok le ti is ha van kedvetek!!! :) :) :)

2011. márc. 22. 21:20
 2/7 A kérdező kommentje:
màr hogy ha nem lett szàz ùj ôsz hajszàlam... :)
2011. márc. 22. 21:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek megfûrdessem? Lehet, hogy megint ôssze szedett néhàny bolhàt? Ti mit csinàlnàtok?
2011. márc. 22. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megfürdetném. Meg nem árt egy bolhairtás sem. Örülök, hogy előkerült.
2011. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik cicám egy kerek hónapig nem volt meg. Nem jutott ki a házból, hanem egy részen szerelték a csöveket, ott bement a falba, és a FALBA (!!!) lement 3 emeletet, és ott kuksolt. Hogy mit evett-ivott, az rejtély...

viszont ha ennyire szeretne kimenni a cica, lehet könnyen rá tudnátok szoktatni a hámra, mi az egyik cicát szoktuk vinni sétálni, nagyon élvezi, és nekünk is jól esik minden nap kicsit a friss levegőn sétálni, beszélgetni.

2011. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kôszi a vàlaszokat, nem fûrdettem meg végûl, remélem nem lesz megint tiszta bolha a lakàs, de nem akartam lesokkolni szegényt, lehet, hogy majd ma délutàn...

Kôszi a tippet, benevezûnk egy hàmra, hàtha megszokja... Bàr eddig akàrhànyszor vittûk le pòràzon, csak kùszva volt hajlandò kôzlekedni, azt is 2m-enként stop. De hàtha egy nagy parkban jobban élvezné..;

Mindenkinek jò cicàzàst! :)

2011. márc. 23. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Eleinte kúszva közlekednek, mert csak azt érzik, hogy valami van a hátukon, és megpróbálnak "átbújni" alatta. Először a hámhoz kell őket hozzászoktatni, úgy hogy a lakásban minden nap ráadod egy kicsit, fokozatosan minnél több időre (mondjuk első nap 10 perc, második nap fél óra, harmadik nap 40 perc, aztán már 1 óra, kettő, stb)

Ha már annyira nem érdekli hogy akár alszik-játszik-eszik is benne, akkor le lehet vele menni. Mindenesetre soha nem fog arra menni amerre te akarod:)

2011. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!