Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan üldözzem le az idegen...

Hogyan üldözzem le az idegen macskákat, úgy hogy a sajátjaim megmaradjanak?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben ideszokott 4-5 kóbor macska,a mi cicáinkat kint etetjük mivel nem jöhetnek be,de az idegen macskák elzabálják előlük a kaját,nekem arra nincs fedeztem hogy 9 macskát kedvemre etessek,most mit tegyek?
2011. márc. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Etesd őket bent, egyszerű.

Vagy tartsál kutyát.

2011. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha a te cicáid megtűrik,nem tudsz semmit sem tenni.Hozzánk is járnak be idegen macskák,párat elüldöznek,többivel haverkodnak.Fogalmam sincs ,hogy mi alapján.Évszaktól,kortól,nemtől függetlenül.
2011. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

be nem sajnos nem jöhetnek :D

hát akkor valahogy majd lesz...kösz a válaszokat!

2011. márc. 23. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

szia. nekem is ugyan ilyen problémám van...3 kandúr jár hozzánk...a lány macskánkkal már párzott is a fiú cicával sajnos mindig verekszik.

és csúzlival, vagy seprűvel utána szaladok és elkergetem...engem is nagyon idegesít...:(

2011. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:/ :(
2011. márc. 23. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúzlival?? Gratulálok, én is azzal lövöldöznélek, de minimum úgy hogy betörjön a fejed. Hogy lehetnek már ilyen emberek... te örülnél ha valamelyik kib*szott szomszédod kilőné a macskáid szemét egy csúzlival? Merthogy ez gyakori az ilyen gyíkok miatt mint te...
2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És nem értem, te meg kérdező belehalnál ha a macskáid 5 percig bent lennének amíg megeszik a kaját? Ezzel mi a baj? Megoldódna a gond rögtön.
2011. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!