Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám már 5 napja nem akar...

A cicám már 5 napja nem akar enni. Mivel és hogyan etethetném?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet a baja, az orvos se mond semmit!
2007. jún. 12. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az az orvos nem jó. Minimum tanácsokkal el kellene látnia téged annak tükrében, amit a vizsgálat alatt a cicán látott! Keress fel egy másikat!
2007. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vidd másik orvoshoz!!!! Nem tudom merre laksz, de ha Hatvan környékén akkor egy szuperman orvost tudok ajánlani nagyon olcsón. 15 éve hozzá járunk. Megszállottan jól gyógyít és mindíg van tanácsa és kezel is. Megszállottságából fakadóan nem pénzigényes. A száma: 06-37-342-437 Tudom ez nem a reklám helye, de hátha tanácsolni tud, bár mindíg behívatja a gazdit az állatkával. Szia!
2007. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen vidd másik orvoshoz!!Addig is próbálkozz olyan ételellel amit nagyon szeret!
2007. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!