Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított lány cicát az...

Ivartalanított lány cicát az 5. napon kiengedhetem az udvarra?

Figyelt kérdés
A varrat ugye még benne van, és csak jövőhét szerdán (10 nap) szedik neki ki, de már annyira menne kifele az udvarra, mit csináljak ne engedjem ki szerdáig? Ti mennyi idő után engedtétek ki?
2011. márc. 25. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ne engedd ki még
2011. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem engedtem ki,kivártam a 10 napot. Egyébként pár nap után már beletörődött a sorsába, nem hisztizett, hogy kimenne.
2011. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan engedd ki, nekem négy ivartalanított macskám már másnap kint sétált, semmi bajuk nem lett.

A seb nem tud elfertőződni, mert már a hámréteg összeforrt.

2011. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már jó idő van nehéz őket bent tartani. egy kicsit enged ki, de tartsd rajta a szemed, mert most imádnak hemperegni.
2011. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne engedd ki mert a varratok sokkal könnyebben fertőzödhetnek a szabadban arról nem is bezsélve hogy ( nálunk bele volt varva a sebbe egy gézlap,nemtudom nálatok hogy van) az bármibe bele tud akadni kint és kitépi a kis bőrét..varratszedés után bátran ugrándohat majd kint. Ráadásul nem 100%-ak még ilyenkor fizikailag, nemtudom olyan ygorsan reagálni bármi bajra mint egy felépült cica.
2011. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik napon engedtem ki őket, figyeltem rájuk hogy ne menjenek a szomszédba.Kicsit had levegőzzön a tiéd is.
2011. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!