Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezték a macskám (legalá...

Megmérgezték a macskám (legalábbis azt mondják ez történt) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az én kis kedvencem "Kormi" már 3 napja szinte nemeszik semmit nemis iszik szinte semmit és folyton csak pihen ez a mérgezés jelei lehetnek??? még csak 2éves nemakarom már elveszíteni kérlek mondjátok meg mit tehetek:'(
2011. márc. 25. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz elvitted már? Ez legyen az első......
2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
azonnal állatorvos.nekünk 3 éve mérgezett egeret evett a kis kedvenc Tigrisünk,imádtam( a szívem megszakadt amikor elment).Kihányta,mert a szervezete jelezte,hogy rossz,de már felszívódott a méreg,nem lehetett megmenteni,párom kezében halt meg :(:(:(:(:(:(:(
2011. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szia. nyers tojást adjál neki, lesz hasmenése(az én cicámnak is volt) de legalább eltávolítja a mérget(ha még nem szívódott fel a szervezetében) és sok tejet itass vele, még ha nem is akar a cicus inni. ha nem váll be, akkor állatorvos...ne játssz a cicus életével! reméljük, jobban lesz.: )
2011. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
előbb az orvos,aztán tojás.2.vagyok,a mi cicánkat pár óra alatt kicsinálta a méreg :(irány a doki,ez nálam nem is lenne kérdés,nem ide írogatnék,hanem rohannék az orvoshoz.
2011. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
megfog halni:'(((
2011. márc. 25. 17:25
 6/19 A kérdező kommentje:
már most könnycseppek leszneka szememen ha arra gondolok hgy..elfog menni...
2011. márc. 25. 17:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Sírás-rívás mellett orvoshoz is elvitted már? Mert a könnycseppek nem fogják meggyógyítani.
2011. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom a cicádat,de már rég el kellett volna vinni orvoshoz.mikor tudtad,meg hogy mérgezés???
2011. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tegnap :'( és az orvos itt már nemsegít:'(
2011. márc. 25. 17:37
 10/19 anonim ***** válasza:
hát nagyon sajnálom.Azt javaslom,ha lesz még cicád,tartsd a lakásban,ne tudja béntani,megmérgezni senki...vigyázni kell rájuk nagyon...
2011. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!