Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adhatok majd neki enni,...

Mit adhatok majd neki enni, amit el is tud fogyasztani?

Figyelt kérdés
Van egy szerintem nagyon idős cicám.Azért nem tudom, hogy mennyi idős, mert úgy fogadtam be, 3 évvel ezelőtt.Szegényt kitették, soványan, szőrtelenül, betegen keveredett ide a környékünkre (társasházban lakom,2 emeletes), megsajnáltam és adtam neki enni, és itt maradt.Azóta mindennap nap, jön enni, kertünkben alszik vagy a környéken mászkál napközben, éjszaka nem tudom merre bóklászik.Szóval az első kettő alsó foga ami elől van már nincsen meg neki.A többi úgy ahogy van neki.Felül van neki a szemfoga, meg hátrébb alul és felül is vannak neki.Amióta nincsen neki elől az alsó, azóta nem igen játszik velem, szokta harapdálni a kezemet, most már csak elkapja, de egyből elis engedni.Ha kipotyog neki a többi akkor mit adjak neki enni?Van egy száraz táp, amit viszont nagyon szeret.
2011. márc. 25. 17:02
 1/1 anonim válasza:

Az én macskámnál is volt hasonló. Én a "tápot", amit nagyon szeretett ledaráltam és egy kis főzelékkel együtt adtam oda neki.

Nézesd meg egy állatorvossal, hogy miért hullik ilyen sok ki neki.

2011. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!