Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érhetném el, hogy ne...

Hogy érhetném el, hogy ne menjen el?

Figyelt kérdés

Nemsokára kertesházba költözünk és van egy 6 éves sziámim, aki kicsit butus, és kiváncsi természetű. Nagyon nem szeretném, ha a telekről kimenne, mert a környéken sok kutya van, és különben is, bárki elfoghatja.

Gondolkodtam a macska villanypásztoron is (tudom, elég drasztikus, de nem lenne nagyon magas felszültségű), de nem tudok eleget róla! Akinek van/volt meséljen, hogy hogyan működik is ez?

Valamint mivel tudnám megakadályozni, hogy ne vesszen/szökjön el?


2011. márc. 27. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy macskát nem tudsz bezárni. Neki lételeme a csavargás. Bilétával (amin fel van tüntetve cím, telefonszám) ellátott nyakörv, chip, amivel azonosítható, ha elszökik/eltéved, és ha jótétlélek a megtaláló, visszajuttatja hozzád. De ha nem akarod, hogy a cica kalandozni menjen, akkor sajnos a lakásba zárás, és esetleg felügyelettel kivitel, vagy pórázon sétáltatás marad...
2011. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én hét évig éltem panelban egy cicával, amikor családi házba költöztünk. én is rettegtem , attól, hogy megszökik.

nyár volt amikor kiköltöztünk, de a cicust nem engedtük ki,elmentünk dolgozni. a fölső szinet nyitva volt az erkélyajtó és a drágám önállósította magát és szépen lemászott,és a jó ég tudja mit csinált:))

a lényeg, hogy délután , amikor haza mentünk a teraszon napozott a drágám.

ettől kezdve szabadon járt-kelt, eszébe sem jutott odébbállni.

még 5 boldog évet élt, de sajnos mégis egy kutya áldozata lett, amelyik a harmadik szomszédból kerítéseket áttörve

rontott a cicáimra. akkor már több is volt.a fiatalok fölszaladtak a fára, de szegény Micóm már nem volt elég fürge. az argentín dog kivégezte.:'((.

Remélem A Te cicód is megszokja a szabadságot, biztos, hogy nagyon fogja élvezni,de legyetek óvatosak, és erős legyen a kerítés, mármint kutyabiztos.

üdv.

2011. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!