Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal? SOS

Mi lehet a macskámmal? SOS

Figyelt kérdés

Ivartalanított kandúr, 2,5 éves, a hasán és a hátsó lábain kívül-belül alig van már szőr, hallom, ahogy mosakszik, recsegteti, tépi, tördeli.Mitől lehet?

Pénteken lekezeltem Stonghold Spot on-nal, de még mindig vakaródzik.Beszéltem orvossal, ha nem nő vissza a szőre 2 hét múlva, akkor el kell vinni.

Valakinek volt már hasonló a cicájával?Mennyi idő múlva hat ez a szer?Már megőrjít az állandó mosdásával, meg fejvakarászásával!


2011. márc. 28. 11:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egyébként benti cica, szokott kimenni, de hamar megunja!Sokat fekszik a meleg radiátoron!
2011. márc. 28. 11:35
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy egyszeruen ruhes?Csak azert mert a ruhessegnel vakarodzik allandoan egy allat.es azt egyszeru kezelni kremmel.
2011. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hogy lehet azt észre venni?Azért is van lekezelve ezzel a szerrel, mert ez nem csak bolhaírtó
2011. márc. 28. 11:45
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és a másik macskámnak semmi baja, gyönyörű a szőre is és együtt alszanak-játszanak!
2011. márc. 28. 11:46
 5/20 A kérdező kommentje:
Milyen krémmel lehet kezelni?
2011. márc. 28. 11:51
 6/20 anonim ***** válasza:

ha rüh, vagy gomba,akkor a másik cicó is elkapta volna.

ki kell várni az orvos véleményét, mást nem tehetsz.

üdv.

2011. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
még talán annyit , hátha megnyugtat, az én egyik cicám is már majdnem kivetkőzött önmagából,annyira tépi saját szőrét. de minden tavasszal ezt csinálja,amikor a szőrváltás lassan megkezdődik.
2011. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Neki ez az első, de nagyon durván, a mellkasán van szőr, akkorának kellene lenni a pocakján is, de a cickói is kint vannak, meg a combján kívül feltűnőbb, hogy hol rövid, hol hosszú! Szerintem is, akkor a másik macska is elkapta volna.de ő tökéletes, semmi baja.
2011. márc. 28. 12:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Allergia nem lehet?
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát ha volt már orvosnál, akkor mindegy, nem tudsz vele sztem mit csinálni, ki kell várni azt a két hetet,h. hat-e a kezelés.
2011. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!