Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van kint a cicám nyelve?

Miért van kint a cicám nyelve?

Figyelt kérdés
Nos ez lenne a problémám, tegnapelőtt vettem észre, hogy a macskámnak kint van a nyelve, nem csak úgy kint felejti, hanem kidugja a szájából és úgy is marad már két napja egyfolytában, és elég sokszor mozgatja ki-be. Tőle az ilyen nem megszokott, sosem csinálta még. Igaz már nem fiatal 12 éves, de jól van. Ha a megérzésemre hallgatok, akkor úgy néz ki mintha lenne valami a szájában ami zavarja, de amikor belenéztem (már amennyire sikerült) nem láttam semmit. Mi lehet a gond? Igazából eddig rendesen evett-ivott, de az tuti, hogy nem csak úgy kint maradt neki, hanem valami oka van. Csak nem tudom mi lehet. Jó lenne ha tudnátok segíteni, mert olyan rossz, hogy nem tudom mi baja lehet. Köszi szépen!
2009. febr. 26. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
orvos??
2009. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valami nyomós oka van, ha eddig sose csinálta, és már 2 napja tart. vidd el dokihoz, az a biztos, nálunk pl a doki nem is szokott pénzt kérni, ha csak vaklárma volt..

az én cickám akkor dugja ki, ha már nem akarja, hogy szeretgessem, vagy épp kifulladt a játék hevében...

2009. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresn kint volt a cicám nyelve hegye amikor aludt. Szerintem ez semmi probléma. Mondjuk neki hiányoztak már fogai, az egyik felső tépő foga és alul a pici szemfogak. De ha odértünk a nyelvéhez mindig visszahúzta. Nem hiszem, hogy baja lenne cicudnak. Vigyázz rá nagyon, hisz már nem fiatal. Még több törődésre van szüksége.

Az én cicum 11 éves volt, tavaly nyáron veszítettük el, hirtelen beteg lett, nem lehetett már megmenteni.

Egy volt cicagazdi.

2009. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


szerintem mindenképpen vidd el orvoshoz, ha állandóan kinn van a nyelve, mert ez nem normális, főként, ha eddig nem csinálta.

2009. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, tervben is van az orvos, de csak ma, 5-től rendel, és én nem akartam várni addig, előbb akartam tudni valamit, de mindenféleképpen elvisszük. Köszönöm a válaszokat, remélejük, hogy a doki mindent rendben talál!
2009. febr. 26. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs szálka a torkán?
2009. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szomjas? :)
2009. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az igazán változatos válaszokat:-)) az igazi gond az volt, hogy az egyik foga teljesen rossz volt, és fájt neki ahogy hozzáért a nyelve, szóval ki kellett húzni. Csak akkor azt nem értem, hogy hogyhogy rendesen evett. Úgylátszik az éhség nagy úr:)
2009. márc. 1. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
hála istennek akkor már minden rendben:)az én cicámnak is kellett már sajnos kihúzni egy fogát(13 éves), pár nap extra szeretgetés, és előmelegített étel után már kutya baja volt:)
2009. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretgettük rendesen, ki is használta! :) Nem adhattunk neki száraz macskakaját, amit imádott, csak a konzervet, és mosz mikor ehetne megint, már nem kell neki. Érdekes. Ez olyan mintha a te cicád ezentúl csak a melegített ételt enné meg. :-) Szeressük az öregecske, fogatlan cicákat!:-)
2009. márc. 4. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!