Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy általános...

Mennyibe kerül egy általános állatorvosi vizsgálat egy cicának?

Figyelt kérdés
Egy 2 hónapos cicát fogunk befogadni, és szeretnénk tudni, hogy mekkora állatorvosi költségekre számíthatunk (még nem látta őt eddig orvos, de a mostani gazdája szerint teljesen egészséges).
2007. jún. 13. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a környéken található állatorvosi rendelőkben érdemes tájékozódnod, mert ez teljesen változó. A mi cicánknak az éves oltása pl. 2000 Ft körül szokott lenni.

Az általános vizsgálatok is 2-3000 Ft körül mozognak.

De ha már labor, vagy vérvizsgálat is kell, akkor ezek az összegek gyorsan növekednek.

2007. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendelőnként változó, az előző cicámnál az első vizsgálat oltásokkal, bolhátlanítással és féregűzéssel 12 ezer (!) Ft volt. Az új cicámnál másik rendelőben érdeklődtem, ott az első oltás vizsgálattal 3500, féregűzés kb. 2000.

Úgyhogy érdemes előtte tájékozódni!

2007. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez orvosfüggő, s körzetfüggő. Vannak pénzéhesek, s van aki egy elszánt állatdoki. Nekem hatalmas a szerencsém, mert nálunk Hatvanban nagyon jó a doki. Én rákérdeztem nála, honnan a hatalmas árkülönbségek, s ő csak mosolyogva annyit mondott, hogy ő az Állatorvosi Kamara díjai szerint dolgozik, ami hivatalosan ezer Ft-tól párezer Ft-ig terjed csak. Mások pedig letojják a Kamara díjszabását, s önkényes ármegállapítás van. Érdeklődj diplomatikusan mindenképp a te körzetedben lévő árakról. Szia!
2007. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!