Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ennyire korpás és még...

Miért ennyire korpás és még egyéb problémás a cicám? Tovább lent--->

Figyelt kérdés

Van egy 6-7 éves nöstény cicusom.

Már vagy hónapok óta iszonyatosan korpás az egész teste, főleg a háta, de olyan szinten, h orvos kozmetikus mindenki mondja, hogy ez nem normális dolog.

A másik probléma, amiben talán kevésbé tudtok segíteni, de leírom, hátha találkozott már valaki ilyennel.

Iszonyatosan büdös neki a hátsó része, de nem kaki, nem pisi, hanem valamilyen barna,( édeskés, mint kaki szagú )folyadék van rajta.

Gyönyörűen le szoktuk neki borotválni hátul a szőrt(mert hosszabb szőrű), lemossuk neki szépen, és egy nap után mintha semmit sem csináltunk volna.

Vagy 3hónapja kezdtem meg az orvos járást, túl vagyunk hasi ultrahangon,vérvizsgálaton, most tart a vizeletvizsgálat, már vagy 50ezer ftban benne van, és nem kapok választ sehol sem.

Mindenhol csak azt látom, hogy a pénzt húzzák le az emberről, ami oké nem baj, ma már ez van sajnos,de legalább látnék eredményt.

Szívesen fogadom, ha valaki találkozott már ilyennel és van ötlete.

A korpásságra pedig úgy szintén, most kaptam valami tableta féleséget, de kétlem, hogy ez segítene rajta, tényleg eszméletlen korpás.

Bocsi, h hosszúra sikeredett


Előre is köszi a normális válaszokat


2011. márc. 30. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok(főleg 6 ker környéke), ha esetleg valaki ismer még lelkiismeretes állatorvost, mertnem győzőm már anyagilag, de utána szeretnék járni.Köszi
2011. márc. 30. 17:20
 2/5 anonim válasza:
Valószínű hogy bel tenyésztett és az immunrendszere nem működik rendesen.Ami azt jelenti, hogy lehet hogy két testvér macska kölyke,nekünk volt egy foxi kutyánk és neki is ez miatt volt mindig korpás a bőre.A kutyáknál a végbélnél van egy bűzmirigy,ami nagyon büdös,biztos a macskánál is ez,vagy nem tudom.Ha kandúr,akkor biztos büdösebb mint a nőstény macska.
2011. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a korpásodás valami irritáció, allergia lehet. a másik dolgot egy jó orvos biztos meg tudja állapítani. szertem keress másik orvost, mert elég kontárnak tünik akihez most jársz. Én nagyon meg vagyok elégedve a 14.kerben a zuglói állatorvosi rendelővel. [link] Schuster doktor és csapata nekünk bevállt.
2011. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet macska étel allergia is
2011. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A leglelkiismeretesebb állatorvos, akit ismerek budapesten a www.boxivet.hu Dr Szepesi Orsolya! Ő nem az a lehúzós fajta! Sőt!

2012. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!