Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet egy macskát megtaní...

Hogy lehet egy macskát megtanítani pórázon vezetni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem sétáltatni akarod?
2011. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Én is nemrég néztem pont a tv-ben, hogy egy kövér cicát sétáltattak és azért volt eredménye.Mamám cicája sem épp vékony :), most akarok venni hámot meg pórázt, bár igaz ő már 2-3 éves nem épp fiatal, így nehezebb lesz elkezdeni, de mivel nagyon ki szretne menni, remélem menni fog.

Ha a tiéd még kicsi, akkor simán hozzá lehet szoktatni bármihez.

Bár utcán nem ajnlom, a nagy forgalomban,de ha kertes házban kicsit zöldebb helyen laksz, vagy akár udvarban, csak hajrá :)

2011. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint egy kutyát..kis korban először nyakörv, majd póráz ha tűri, jöhet a séta..
2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2011. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy szeretném...csak bevadul abban a minutumban..xDD pedig nincs szorosra megkötve..:S próbáltam 1 kicsit hozzászoktatni...köttem masnit a nyakára..1óra múlva már nyoma semvolt...xD
2011. márc. 30. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem fog menni. Nekem ez előtt a teknőc előtt egy thai-om volt, ráadtam a hámot, eldobta magát és legfeljebb húzhattam volna :))) A képen lévő cicc első próbára már ment is, mint aki mindig csinálta. Bár miután mentett macska, nem ismerem az előéletét. Van benne valami "kutyavér", mert haverozik lenn a parkban a kutyákkal, legfeljebb a farkát borzolja fel illendőségből, lássa az a kutya, ki a leány a gáton.
2011. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nálam meg az a helyzet, hogy kutyát sem lehet vezetni :S amikor elkezdem sétáltatni, leül.. és nem mozdul :S
2011. márc. 31. 02:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb szokatni kell a cicát a pórázhoz. Az enyém most még csak 4 hónapos. Eleinte azért volt nehéz ráadni a pórázt mert játszani akart vele alig tudtam a nyakába rakni :) Na meg aztán le akarta vakarni magáról. De a kintlét annyira lekötötte h aztán nem is érdekelte. Sokszor kint van a kertben hosszú pórázon szem előtt tartva és most már úgy látom jól megszokta. Idősebb cicát biztos nehezebb rászokatni.
2011. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!