Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskánk?...

Miért csinálja ezt a macskánk? Másé is csinálja?

Figyelt kérdés

A macskánk néha fura dolgot művel...Néha esténként kerget valamit és ugrándozik utána, követi a szemével, mintha valami kis rovart kergetne, de akárhogy nézem, nem látok semmit,amit üldözhetne.

És ami még furább, hogy időnként a teljesen tiszta padlón vagy szőnyegen "talál valamit",amit jóízűen bekap és alaposan megrágja.Mintha valami nagyobb bogarat enne, csak az a gond, hogy nem lehetett ott semmiféle rovar,se kicsi se nagy, és másfajta ehető dolog sem.Ilyenkor mi van a macskákkal, miért csinálják?Vagy lehet,hogy csak az enyém ilyen?Állítólag a macskák látnak olyasmit is, amit az ember nem.Lehet, hogy számunkra láthatatlan valamit eszik?Bár ez elég hihetetlen...


2011. ápr. 1. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Macskáknak hihetetlen jó a látása és hallása! Lehet lát egy olyan kis rovart, ami neked fel se tűnne, és azt levadássza! Amit a szőnyegen eszik, az meg lehet eleve a szájában volt csak ott fogyasztja el, valami étel...Nekem is vannak macskáim, igaz kertben de azok is mindig vadásznak valamire...sokszor ugrálnak a levegőbe, biztos valami bogárért...vagy a fára madarakért.. Ez biztos nem betegség, a macskák ilyenek..
2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki játékokat, szerintem unatkozik, és így köti le magát, nem kell mindjárt ezot magyarázni mindenbe.
2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A macskák csinálnak ilyet (az enyém is). A lehetséges okokat jól leírták az előttem posztolók.

Rendszeresen megjelennek efféle kérdések, hol itt, hol az ezotéria témakörben, hogy biztos szellemeket, vagy ki tudja, miket lát a macska, de könyörgöm, ne akarjunk már mindent mindenbe belemagyarázni...

2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ezek a dolgok egyáltalán nem furák. azért csinálja, mert macska :)
2011. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mi cicánk is csinálja ezt :) mondjuk én eleve arra tippeltem, hogy valami szöszt lát.

Pedig van egy csomó játéka, játszik is velük, de amellett is csinálja ezt. Szerintem cuki :)

2011. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én cicámról meséltél volna :)
2011. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is elszórakoztatja magát a manyek. Sokszor feltirampol az emeletre, majd gyorsan le, és makog, pofozkodik stb.

Neki is van játéka, de nem szokott vele játszani, inkább megveri ( játékból )a másikat. :-D

2011. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is szöszvadász, sokszor csak azt látom, hogy a semmivel játszik :)))
2011. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

játsz vele többet az enyém is ugyan ezt csinálta csak ő leszokott róla mer neki ugrott az ajtónak:))))

de mondom játsz vele többet

2011. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem is gondoltam, hogy a szöszöket kergeti.Azt meg pláne nem, hogy meg is eszi :)
2011. ápr. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!