Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás, amikor tüzel a...

Ivartalanítás, amikor tüzel a lánycicám? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e az ivartalanítás akkor, mikor tüzel a lánycica???? Szegénykém nagyon megbuggyant a "szerelemtől", keservesen nyávog, és szerintem picit a pocija is féj, olyan feszült.. :( még nem volt kiscicája, nem is szeretnénk, az első ivartalanításra készültünk, de ez közbejött... :// mit gondoltok? Már magától az ivartalanítástól is parázok, mire kell odafigyelni?
2011. ápr. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,én is akkro vittem el,nem aludtam 2 hétig a baukkolástól,aztán abbahagyta,majd 1 hét múlva kezdte újból,na akkor elvittem...utána pár óráig baukkolt még,mert a hormonok nem ürültek ki azonnal...
2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
utána ha hazavitted,figyelj rá nagyon,enni ne adj neki,max inni keveset,ha kívénja.és olyan helyen legyen,ahol nem tud semmire felugrani,mert leeshet és kárt tehet magában,enyém a varratot sem piszkálta,jó cica volt...első voltam...
2011. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Egész nap alig evett-ivott, de igaziból csak most vettem el teljesen tőle az inni és ennivalót. reggel nyolckor telefonálunk, így délelőt, max délután már operálják, ha minden jól megy. Időben vettem el az ételt előle? Nagyon nagy változáson fog keresztül menni? féltem az én cicusomat.. :(
2011. ápr. 1. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi,vacsi belefér,de akkor inkább délután műtsék,enyémet reggel 9re vittem,ő nem ehetett vacsit.ne aggódj,sokkal nyugisabb cica lesz,enyém sokkal ragaszkodóbb lett,sokkal kedvesebb.1,5 évesen találtuk,kellett idő míg megvolt a bizalom.Műtét után csak még jobb lett.Hidd el szintre hálás lesz neked,hiszen neki a tüzelés egy szenvedés,ha nem jön kandúr,megszabadítod a kínoktól...remélem tudtam segíteni
2011. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!