Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sűrgős! Miért akar bejönni a...

Sűrgős! Miért akar bejönni a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám a pincében lakik több puha hely van ott mint ide bent a sok zsáktólhát nincs is olyan nagy kosz se sőt nyáron elég meleg van ott főleg kint de ő bejönne folyton de csak van bent.Miért akar bejönni?Miért csinálja ezt?
2011. ápr. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretne emberközelben lenni. Erre nem gondoltál?
2011. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki: cserélj helyet a macskával és ha jól érzed magad a pincében, maradj is ott! Ha nem, gondolkodj el rajta.
2011. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a napból rengeteget kint vok és rajtam kivül mindenki de őt nem érdekli mert elszalad tőlünk mert tudja h lerakom

úgyhogy nem hiszem hogy ez a baja.

2011. ápr. 1. 20:46
 4/7 A kérdező kommentje:
ok kipróbálom!!!
2011. ápr. 1. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
mert szeretne közeletekben lenni. az én macskám is azért jön, nem enni akar, se semmit, csak bejönni és ülni körülöttünk. nem kell neki simi, se semmi, csak hogy ott lehessen ahol mi.
2011. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A macskáknak is igényük van a társaságra.
2011. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém lakásba van és így is sokszor jön utánam.Szeret a közelemben lenni,szerintem a tiéd is ezt szeretné.
2011. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!