Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy a macska...

Lehetséges hogy a macska megváltozik az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja lett már megoperálva, de eddig nem vettem észre semmilyen változást mostanáig, olyan furcsa mert mindig megvan rémülve, ijedten néz, megijed minden nesztől, és ez nagyon nem vall rá

lehetséges, hogy köze van hozzá?


2011. ápr. 1. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. Lehet, hogy az ivartalanítás során érte stressz, ahogy az orvosnál voltatok, megijedt valamitől, és arra emlékszik még mindig. Az enyémek is megváltoztak utána, de jó irányba, nyugodtabbak és kezesebbek lettek.
2011. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a műtétnek köze lenne ehhez.

Az én cicáim is kiegyensúlyozottabbak, nyugodtabbak lettek, mint az első válaszolóé.

2011. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mitől van mostanság megvadulva, azért köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 2. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém semmit sem változott ugyan olyan kis játékos mint volt,pedig örültem volna ha leszokik az éjszakai telpvadászatról.Lehetséges hogy a cicád megijedt valamitől és ezért viselkedik ilyen furcsán.
2011. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Milibindi ***** válasza:
Igen 100% hogy az ivartalanítás miatt lett ilyen és az időpont is stimmel kb ennyi idő alatt ürül ki a maradék hormon a szervezetből. A szomszédom ivartalníttatta a kutyáját és el kellett paterolnia innen szegényt ,mert agresszív lett és neki ment az embereknek előtte nem csinálta ( fia telkére került családban maradt mondjuk a kerítést is megcsinálhatta volna , hogy ne menjen ki), lakótelepen nőttem sajnos rengeteg ilyen esetet láttam nem egyedi kutyánál rosszabb ,mint macskánál, de pl barátnőm cicája is agresszív nem lehet dajkálni gazdájának sem, mert karmol agresszív lett. Tudod a hormon háztartás teljesen felborul ilyenkor, és hajlamosabb lehet elhízásra bizonyos betegségekre is pl cukorbetegség, Visszatérve kutyákra volt egy lány a lakótelepen pici fehér kutyával akit nagyon sőt eltúlzottan féltett felsorolt nekem 10 kutyát hogy az hú milyen agresszív hülye meg felkéne jelenteni stb stb ebből 1 nem ivartalanított azt is befogadták az utcáról nem ismert az előélete ( ő valőszínű amiatt agresszív valami érte őt), sajnos kutyás tapasztalataimból kiindulva 100% amiatt van.
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!