Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeret ennyire kinn?

Miért szeret ennyire kinn?

Figyelt kérdés
Hello!A cicám alig lesz 11 hónapos,de IMÁD kint lenni.Ami nekem nem a legpraktikusabb mert 10:00 kor kiengedem és 29:00-22:00 ig be sem jön.Néha bejön eszik egy két falatot és mint a szélvész rohan is ki.Megfogni képtelenség!Mivel én 15:00 megyek dolgozni a gyerekeim pedig megérkeznek tudják figyelni,de megesett amikor 00:00 kor a hazajöttekor is alig akart bejönni.Mi az ami olyan jó ott kinn,mint a meleg szoba???
2011. ápr. 1. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nincs kint játszó társa,se a szomszédokban macska.
2011. ápr. 1. 22:40
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A macska nem ember, nem ugyanazok a vágyai. Én nem értem miért kéne hogy kielégítsen egy meleg szoba egy macskát... Mi a jó neki abban? Oké hogy szeret aludni de azért egész nap nem lehet... Kint érdekes minden. Szerintem ilyen egyszerű. Az enyém is kint van egész nap.
2011. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy az ősei inkább a szabad élethez, a vadászathoz, a csavargáshoz és a különleges vonzó illatokhoz szoktak hozzá, nem a meleg szobához (bár az is jó néha)

Szóval a génjeikbe ez van beleírva - a cicák már ilyenek:)

2011. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vadaszik,potyakajazik,kefel.Nincs is annal szebb :D
2011. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska ilyen, imádnak kint lenni. Ha ivartalanítva van, valamivel jobb a helyzet, de akkor is vágyik ki. Más cicákkal találkozik, madarakkal, stb. Unatkozik bent. Az enyémek főleg éjjel vágytak ki, nappal aludtak bent.
2011. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem szeret annyira benn.
2011. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem bagzik :) Nekem már volt 1-2 macskám, és sajnos ebben a korban ivarérettek már, főleg így tavasszal. Ha fiú, akkor nincs gond. Kiéli magát, letelik ez a korszak, aztán megnyugszik. Ha viszont lány, akkor ne lepődj meg, ha hamarosan kiscicák is lesznek háznál. :) remélem tudtam valamennyit segíteni. :) Üdv
2011. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert sima házimacska.
2011. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tök jól elvan kint hadd érezze jól magát, az enyém már kétszer fogott galambot és hazahozta, alig engedte, hogy elvegyem tőle.
2011. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel már az elején úgy lett szoktatva hogy kijárhat ez már nem nagyon fog változni.Az elején elkell dönteni kijárós vagy szobacicát szeretnél.Az ivartalanítás azért lenne jó neki mert ha ugyan úgy ki is járna nem verekedne a többi cicával és nem csavarogna olyan messzire,azonkívűl a verekedésekkel járó halálos fertőzőbetegségektől is megóvnád
2011. ápr. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!