Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen rendszerességgel lehet...

Milyen rendszerességgel lehet májat adni a cicának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Heti egy az ideális.
2011. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válasz!
2011. ápr. 2. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha naponta háromszor etetsz (azaz hetente 24-szer), akkor - táp mellett - szerintem heti egy "májas étkezés" még beleférhet.

Én ennek a dupláját adom, de csak azért, mert nem táppal etetek, hanem nyerssel, amiben a máj a fő A vitamin forrás. A tápban viszont elvileg pont annyi (szintetikus) A vitamin van, amennyi kell. Nem szükséges májat etetni mellette.

2011. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is!
2011. ápr. 4. 13:11
 5/9 anonim válasza:
sztem a sajátodból ne adj nekki azért... :)
2011. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 5. 10:06
 7/9 anonim válasza:
Mi nem nagyon szoktunk májat adni a cicáknak. Szerintem nem is nagyon szeretik. Annyit tudok, hogy embereknek max havi 1-2szer ajánlják.
2011. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én cicám megveszik érte, nagyon szereti.:) Csak nem tudtam, hogy milyen sűrűn szabad neki adni.
2011. ápr. 5. 18:11
 9/9 anonim válasza:
Akkor sztem nyugodtan adjál neki hetente. Ha szereti, biztos nem árt neki. :) A mienk mondjuk friskist eszik, meg párizsit.. szal :D Régen a kutyaszalámit is imádta. :)
2011. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!