Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska létére, miért tette ezt?

Macska létére, miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a macska hát, nem az egyik leghűségesebb állat a világon. Azonban az egy ismerősöm macskája ezt erősen megcáfolta.

A macska neve Trabant és már elég idős állat. Az ismerősöm úgy döntött, hogy miközben megy munkába kiteszi a macskát útközben, had pusztuljon el magába. Meg is tette, reggel 7 óra körül. Mikor már úgy kb. délután 5 óra fele megy hazafelé azt látja, hogy a Trabant még mindig ott várja őt, ahol ki lett rakva. Az ismerősöm gondolkozás nélkül felvette és hazavitte. Azóta eszébe sem jutna megint megtenni ezt. Mellesleg Trabant még mindig él, pedig ez durván egy évvel ezelőtt volt.


2011. ápr. 3. 08:30
 1/10 anonim válasza:
97%
aki ilyet tesz egy macskával, az dögöljön meg. ez a válaszom.
2011. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes,én mindig is tudtam hogy egy macska is lehet hűséges =D

Egyébként mint tudjuk a kutyák(minden kutya)a gazdájukhoz szoknak elég hamar,igy a kutyákat egy bizonyos személy tartja őket egy bizonyos helyen,a macskák meg azon a helyen maradnak ahol ételt kapnak,de ha eleget foglalkozol vele akkor olyan jó barát lehet és hűséges mint egy kutya :)(az én macskám is nagyon megszokott engem ^^)

2011. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
"ember" létére miért tette ezt?
2011. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Első válaszolóval maximálisan egyetértek!
2011. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd ember létére miért tette ezt?
2011. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik macskával őszintén foglalkozik a gazdája szeretettel mindig minden körülmények között,az hüséges lessz a gazdájával.Az a baj,hogy a legtöbb ember csak eteti a macskáját és nem foglalkozik vele többet,persze,hogy a macsek csak enni jár haza.
2011. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Az ismerősöd egy iszonyat barom! Ő mit szólt volna, gyerekkorába az anyja kirakja a kocsiból, aztán dögöljél meg alapon...Az ilyen "ember" egy szánalom...több éven át hűséges társát, eldobja mert már öreg...Neki lesz gyereke, majd az is berakja egy idősek otthonába, mert már vén szar, kínlódjon vele más...meg is érdemelné!
2011. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, mindig is tudtam hogy az ember nem egy hüséges állat. Ez a történet is ezt mutatja.

Amugy, hogy miért csinálta? Leginkább azért, mert "Mi mást tehetett volna?" Egy macska nem tudja, hogy azt találták ki, hogy hagy pusztuljon el magában, ő azt vette észre, hogy valami miatt otthagyták. De mivel ő semmit sem tett, ami miatt otthagyták volna, egyértelmű volt számára, hogy visszajönnek érte. Mert miért tenne másként az ember?

2011. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszett a dolog, de a macska büszke állat és nem szereti, ha gyengének látják. Meg is kapta az ismerősöm a magáét.

Trabantot meggyógyították minden bajától, bár az egyik szemére még mindig alig lát, de nagyon elvan és sokat dorombol.

2011. ápr. 3. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen szörnyeteg emg sem érdemli ezt az édes cicát! Én az ilyen ismerőssel ugy összevesznék hogy ma már csak a haragosom lenne. az ilyen emebrnek kár volt megszületni!
2011. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!