Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék neki segìteni?

Hogy tudnék neki segìteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tettem màr fel itt kérdést, a cicàm kôtésével kapcsolatban, amit az ivartalanìtàs miatt kapott, eléggé erôs volt, nem is tudta magànak leszedni, ma reggel mentûnk vissza az àllatorvoshoz, varratszedésre...

Aztàn mikor meglàttam, hogy hogyan àllt neki az a .... , azt hittem, hogy komolyan elàjulok. Szò szerint elkezdte tépni neki, ez egy konkrét gyantàzàs volt, én kirohantam, mert 1:Nem bìrtam nézni. 2:Ha ott maradok, kitépem az ôsszes hajàt és gràtiszba a szemét is kikapartam volna.. Szòval kimentem, a pàrom maradt benn. Behìvott még egy màsik pics@t is és kb negyed òràn keresztûl 3an "nyùztàk" szegényt. Kûlfôldôn vagyunk, nem akartam veszekedést, stb, az biztos, hogy oda tôbbet vissza nem megyûnk. Most itthon vagyunk, nem engedi, hogy hozzà nyùljak, bàr ha elalszik, akkor majd alaposan megnézem, mer csak azt làtom, hogy rettenetesen piros a bôre és hogy maradt pàr részen a ragasztòcsìkbòl is..

Mivel tudnék neki segìteni, ez a kérdés, vagy hagyjam hadd tisztogassa magànak? Tanàcstalan, elkeseredett, ideges és nagyon szomorù vagyok, olyan , mintha a gyerekem lenne. àrtani semmivel se szeretnék neki, de most nem tudom mivel segìtenék és mivel àrtanék neki!!


2011. ápr. 6. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
most hagyd picit békén,csak simizd meg ha engedi,szeretet kell neki,mert biztos őt is megviselte ez az egész.kicsit később próbáld valami vizes ronggyal letörölni a ragasztót...
2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az ilyen doktor elmehet a fenébe. simizd nyugtatgasd, érezze hoyg nagyon imádod és majd megnyugszik, és a fájdalom is elmúlik. Nekünk anno mázlink volt a cicám egyik nap arra várt haza minket hogy a seb fölé bevart gézlapot a varratoknál elrágta igy amikor visszamentünk varratszedésre avval már nem is kellett foglalkoznia a dokinak csak két kattintás a varratnál és csokolom.
2011. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki a dolog, bárcsak ugyanezt megtehetném azzal a két boszorkával!!!!

2011. ápr. 6. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
milyen állatorvos az ilyen,ez hol szerezte a diplomáját?a piacon???vadállat...hogy lehet ilyet csinálni???agyonütném,az ilyennek egy vasat nem adnék
2011. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a képen nem egyértelmü de ahogy látod kiszedett minden varratot??
2011. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, a varratokkal nincsen semmi baj, a helyét se bàntja magànak, azt megùsztuk hogy a varrat mellett felszakadjon a hasa, de ennek egy ilyen brutàlis gyantàzàs volt az àra.... Még mindig meg tudnàm ôket tépni... Màra se sokkal jobba helyzet és bànatàban alszik, viszont amikor fenn van, akkor jòkedvû, étvàgya is van, szòval csak ki kell heverni.. csak... pff
2011. ápr. 7. 10:30
 7/14 anonim válasza:
Ez milyen országban történt??? Én egészen biztosan szóvá tettem volna, teljesen mindegy hol vagyok.
2011. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szòvà tettem! a kérdésem utolsò mondatàt kimoderàltàk, ami valami olyasmi volt, hogy "erjedô" fr. sintérek!
2011. ápr. 11. 09:50
 9/14 anonim válasza:
Akkor ez Franciaországban történt? Én jövő héten készülök ivartalanítani a cicámat (francia)Svájcban....:-S
2011. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, Franciaorszàgban tôrtént... Nyugati részén, nemtudom svàjcban ezt hogy csinàljàk mindenesetre megdôbbentô volt szàmomra.. A fini az egészben, hogy bolhàs is lett az àllatorvosnàl, amire most kialakult az allergiàja.. Visszamentûnk, hogy nézzék meg, és hàt olyan természetesnek vette a nô, hogy ez elôfordul, hogy a szeme se rebbent meg, csak mosolygott nagyokat.. Kôzben a cicàm olyannyira félt, hogy kb a plafonig tudott volna màszni, hogy mégegyszer ne nyùljanak hozzà...

Amùgy màr szépen alakul neki mindkét helyen a szôre, sebe, de remélem tôbbé semmilyen baj nemlesz és nem fogunk ràszorulni a segìtségûkre...

Majd ha van kedved ìrd meg, ogy ott hogyan ment!

2011. ápr. 15. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!