Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám összeszoktatni...

Hogyan tudnám összeszoktatni a kb 1 éves cicámat a most kapott 4 hetes cicával?

Figyelt kérdés
próbáltam a nagynak megmutatni a kicsit de nagyon fújt rá,utánna 1 helységbe tettem őket persze én is ott voltam h a nagy nehogy bántsa a kicsit,de a nagy elfordult,nem is nézett a kicsire,és fújtatott.
2007. jún. 14. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon sajnálom a kiscicádat, hogy alig 4 hetes korában elvették a mamától! De lehet más oka is az elválasztásnak, ez igaz. Nagyon sok türelemmel meg lehet szoktatni, de szerintem semmiképp nem szabad erőszakolni, nekem ez a tapasztalatom. Van egy 4 éves cicám és 2 lánya, akik rendszeresen szülnek, és mindig nehéz az összeszoktatás velük. Általában úgy viselkedik a "nagyi cica", ahogy leírtad. Időnként finoman meglegyintem a "Nagyi" fejét, ha ráfúj a kicsire, azzal a kijelentéssel, hogy: Mit csináltál?! De egyformán simogatom az egyiket és a másikat is, hogy lássa hozzánk tartozik. Egy biztos türelem kell hozzá.
2007. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!