Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Mit tegyek a cicámért?

SOS! Mit tegyek a cicámért?

Figyelt kérdés

Nagyon megy a hasa a cicámnak, és nem tudom mit adjak neki. Nemrég főztem neki egy kis répát krumplival, mert olvastam, hogy az jó. De egy az egyben kijött belőle. Nem tudom mi tévő legyek. Adhatok neki széntablettát? Vagy vigyem el orvoshoz? Ha igen akkor mennyibe kerül egy vizsgálat? Nagyon aggódok érte!! Amúgy lakásban van tehát szobacica. Az okát is tudom, hogy miért megy a hasa. A fűtől. De már nem adunk neki (tegnap óta) és már egy hete megy a hasa.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. ápr. 7. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Orvos..ki is száradhat. Nehogy széntablettát adj neki! Ne a pénzzel törődj, mikor macskát vállaltál, az esetlegesen felmerülő költségeket is vállaltad!
2011. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
irány a doki
2011. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem azért kérdezem..csak most egyedül vagyok itthon. 16 éves vagyok..és nem tudom h mennyibe kerül...elég nehéz úgy akkor elvinni orvoshoz ha nincs csak 200Ft nálam.
2011. ápr. 7. 13:52
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgy hozzáteszem..nem tudom h lényeges e. h szaladgál van étvágya jól érzi magát, csak egyszerűen minden kijön belőle !! amúgy első macskám, és nemrég kaptam tehát nem tudom h mikor mit kéne tennem!!
2011. ápr. 7. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
mien idős a cica?
2011. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
11 hónapos, most lesz 2 hét múlva egy éves
2011. ápr. 7. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:

A mi dokinknál az alapvizsgálat 2000-3000Ft körül van.

Ezen felül kell fizetni a gyógyszereket, és a többi vizsgálatot (vérvétel, ultrahang stb.).

2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan fű alatt? Milyen füvet adtatok neki?
2011. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
anya szedett neki lent a kertből..mert a házunk előtt van egy kis kert és onnan
2011. ápr. 7. 14:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!