Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát ajánlotok?

Milyen macskát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy szeretnék venni egy macskát és eddig a brit rövidszőrű cirmos jött be.Van nektek olyanfajta?És jó cica??Segítsetek!!!
2011. ápr. 7. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A menhelyre gondoltál már??ott is vannak szép cicák és ingyen eltudod hozni,nekem 3 macskám van a menhelyről.:)De nekem amúgy nagyon tetszenek a Sziámik!:)
2011. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem menjél el egy menhelyre de itt is nézelődhetsz:

[link]

2011. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sziámi borzasztó. Hiperaktív, dumálós, és erőszakos.

Fogadj örökbe menhelyről. Attól még ugyanolyan szép, és "jó" cica mert nem fajtatiszta.

2011. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menhely esetleg háztól hozz egy egy házi macskuszt...annak gondolhatod mi a sorsuk ha senkinek nem kell..:S nekem egyébként a Maine Coon-ok nagyon tetszenek de én 2házicica tulajdonosa vagyok^^
2011. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MissWhite ***** válasza:
Az a menhely amit linkeltél hol található?
2011. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
asszem a házicica mellett döntök.menhelyről azért nem szeretnék hozni,mert kisgyerek van a háznál és nehogy vmilyen fertőzést elkapjon,mert én se akarom
2011. ápr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!