Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Családi ház körül élő cica...

Családi ház körül élő cica átszoktatása alomra. Hogyan?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk, a cicák eddig az udvarban vagy a kertben végezték el a dolgukat(: Azonban valószínűleg kb. 2 hónap múlva panellakásba költözünk, és nem szeretnénk itt hagyni a macsekokat. Hogyan tudnám őket ez alatt a 2 hónap alatt alomra szoktatni? Egyáltalán lehetséges ez 2 hónap alatt olyan cicáknál, akik világ életükben családi ház körül éltek?
2011. ápr. 8. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges szoktatnod. Egy panel lakásban az egyetlen hely, ahol tudnak kaparni maguk után, az az alom. Amikor beköltöztök, mutassátok meg nekik, és utána úgyis ösztönösen azt használják majd.

Esetleg most vidd be őket a lakásba, vegyél almot, meglátod, hogy azt fogják választani.

2011. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én macskáim automatikusan átszoktak, nem kellett őket szoktatni. Amikor bekerültek a lakásba, akkor valahogy egyből keresték azt a helyet, azt a dolgot, amit kapargatni lehet. Az egyik cicám ekkor 16 éves volt, a másik 2. Előtte csak kint éltek ők is, és sajnos nekünk is úgy hozta az élet, hogy lakásba kényszerültünk.
2011. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Isabella95 ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval, nekünk is voltak/vannak cicáink és nagyon sokáig nem az alomba piszkítottak pedig nagyon sokat foglalkoztunk velük ennek érdekében, de azzal egyet értek, hogy vidd be a cicusokat és vegyél almot
2011. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor így fogok eljárni!(: Remélem nem fogják rossz néven venni:P
2011. ápr. 8. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!