Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica lehet? (lent. )

Milyen cica lehet? (lent. )

Figyelt kérdés

Van egy cicám, de nem tudom, hogy milyen fajta. Gondoltam már egyiptomi maura és ocicat-ra is. De igazából nem tudom. Valaki esetleg?


[link]


2011. ápr. 8. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cirmos házimacskának nézem.
2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de az nem csak csíkos.. az én cicámnak viszont oöttyös a hasa meg a háta
2011. ápr. 8. 21:02
 3/11 A kérdező kommentje:
*pöttyös
2011. ápr. 8. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen pöttyök, hol? Nem látok semmiféle pöttyöt a képen csak egy szimpla házimacskát.

Persze aranyos meg minden, de ez akkor is egy házimacska.

2011. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

rossz minőségű a kép..de a hasa meg a háta pöttyös.. én cicám csak tudom h h néz ki!!!

csak a lába csíkos meg a pofija meg a farka!

2011. ápr. 8. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon édes, és szép. A szomszédoméra emlékeztet. Az övé olyan, mint egy hópárduc. Világos ezüstszürke alapon sötét pöttyök és ovális csíkok, fehér tappancsok, fehér mellény, smaragdzöld szemek. Mi is azt hittük fajcica de az állatorvos azt mondta, hogy ez egy ritka szépen sikerült házicica. Egyébként meg mindegy is csak az a lényeg, hogy egészséges legyen, és sokáig velünk maradjon.
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen tudom. :) csak kíváncsi voltam h vki tudja e h igazából milyen fajta :)

de az a lényeg h az én kis gyönyörűségem :D

2011. ápr. 8. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép, de ugye azt te is tudod, hogy fajtatiszta cica csak fajtatiszta pártól lesz. Ha nem tenyésztőtől származik, akkor sima "kertekalja" kennel :)))
2011. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ő egy európai rövidszőrű, másnéven házi macska. ha nem kifejezetten tenyésztőtől vetted, akkor elég kicsi az esélye, hogy fajtiszta legyen. de nem is az a lényeg, hanem, az hogy gyönyörű, tündérke, akit nagyon szeretsz.

az én egyik cicám is hasonló, pöttyök a hasán furcsa csíkok az oldalán. a másik olyan, mint egy brit kék cica, de mindkettő mezei házi macs.

grat. hozzá, nagyon szép!

2011. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

"igazából milyen fajta"


Te nagyon sík vagy kérdező, már bocs! A macskád házimacska! És megsúgom neked, hogy a macska fajtája nem a mintájától függ!

2011. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!