Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 macskám van nem tudom mit...

3 macskám van nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 fiú és 1 lány van
2011. ápr. 10. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
etesd őket
2011. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
etesd meg őket
2011. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hű első, nagyon egyre gondolunk :D
2011. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

1. Etesd őket.

2. Ivartalanítás.

2011. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha esetleg arra gondolsz,hogy ne legyen kismacska évente 2x,akkor nagyon jó megoldás a lány macskának hetente gyógyszert adni(fog.gátló)

Nekem 4 lány cicám volt egyszerre,bevált.Egész életükben nem volt kismacska,10-11-11-13 évig éltek.

A gyógyszer,amit adtam nekik: 500 forintért írta fel az orvos.1500 volt a két csomag,ami a 4 macskának olyan 2 évig elég volt(vagy tovább..) hetente fél szemet kaptak.

Neve: Provera.Ez "női" gyógyszer,ember gyógyszertárban lehet ki váltani,de recept nélkül nem adják ki.

Vagy mire gondoltál,mi baj a macsekokkal?

2011. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát én a fiúkkal mit tegyek úgyan is féllek hogy a lánnyal nyomorék kiskölykeik is lehetnek,vagy nagyon csúnyán összeverik egymást a fiúk.
2011. ápr. 10. 18:39
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi
2011. ápr. 10. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló rákkeltő. Ha szereted a macskádat nem adsz neki. Inkább ivartalanítsd őket. Az csak egyszer kerül sokba, de életük végig megoldja a párzás/tüzelés/jelölés/a verekedés problémáját.
2011. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó!

Nem akarok vitázni,lehet,hogy rákkeltő,de nekem nem volt pénzem 4 macskát ivartalanítani(még külön-külön se sajnos,pedig voltak néha akciók is a Tappancs támogatásával,de így is 7 ezer körül lett volna/macska)

Azért fogadtam be őket,mert a télen meg fagytak volna,ha én nem vagyok.Kajájuk mindig volt,szerettem őket nagyon,de sajnos az ivartalanításra nem volt pénzem a lakáshitel mindent elvitt(sokszor a kaja magamnak gondot okozott hónap végén)

Én is szedek fog.gátlót,mert nem tudnék eltartani egy gyereket.Immáron 15 éve szedem.Eddig semmi bajomat nem találtak.Bár,lehet,hogy rákban fogok meghalni,de gyereket akkor se tudok vállalni.

Bocsi,kicsit offos lett..

2011. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd személyes sérelemnek. De ha már ennyire belementél, akkor én is mondok pár dolgot. Munkám nincs, hitelem van, mégis a cica ivartalanítva van, ami 12.500 Ft volt. Premium tápot kap. Őt is befogadtam, mert anyátlan-apátlan volt. A te dolgod, ha rákkeltő sz*rságot adsz a macskáidnak, de attól még erről a kérdezőt fel lehet világosítani. Az emberi fogamzásgátlót pedig ne keverjük össze, az állatoknak adhatóval. Bár ha már felhoztad, az óvszer biztonságosabb, és még nemi betegséged se lesz.

Egyébként a fogamzásgátlót, az állatorvosok sem ajánlják. A 3 cica ivartalanítása pedig 23-26e Ft-ból kijönne. Egy macska átlagosan 13-18 évig él, akkor számold össze ez mennyibe fájna a fogamzásgátlóval. Plusz a jelölés a kandúroknál megszűnne, nem szenvedne szerencsétlen nőstény amikor tüzel, és még a kandúrok se bántanák.

Erről ennyit.

2011. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!