Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furminátor aljszőrzet eltávolí...

Furminátor aljszőrzet eltávolítóról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én egy pincsinek használom. Nagyon jó. Tényleg kiszedi a szőrt rendesen. Viszont arra vigyázz, hogy nem kell túlzásba vinni a fésülést. Mivel a furminátor addig szedi a szőrt amíg keféled vele a kutyát. Szóval ha nem akarsz egy kopasz kutyát akkor ne kefézd addig amíg szőr jön belőle :)

Az elején nagyon sokat fogsz kiszedni belőle utána már elég hetente, vagy vedlési időben két naponta egyszer átfésülni a bundáját. Milyen fajta kutyának használnád?

2011. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kedves első,a kérdező macskának használná...
2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, macskánál szeretném használni! De ha pincsinél beválik, akkor csak jó lehet:) Én csak ilyenkor szeretném, mikor az egész ház tele van macsszőrrel:S De ez kitépi, vagy borotválja? hogyan működik? És persze, köszi, hogy válaszoltál!
2011. ápr. 12. 17:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem vettem észre, hogy macska témakörben van :) De hát végül is olyan nagy különbség nincs a szőrét illetően. Elméletileg nem vágja/borotválja a szőrt, hanem az elhalt aljszőrzeted szedi ki ami amúgy is kihullatna. De teljesen nem lehet sosem kifésülni mert ha 50x húzod végig egy sávba akkor is szed ki szőrt. De nem hinném, hogy kitépi mert sosem kapott oda ahol fésültem. Csak ha kócos volt neki és meghúztam akkor figyelmeztetett.
2011. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem egy próbát megér:)
2011. ápr. 13. 05:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Elvileg én ma szerzek be egyet, ha gondolod, majd leírom a tapasztalataimat.
2011. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok,5 macskával a lakásban,van mit porszívózni 2 naponta...:)
2011. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, Furminator kipróbálva...

Nagyon sok szőr jött ki a macskából, belegondoltam, hogy ezt mind a lakásban hullajtotta volna el...

A macska baromi szarul tűrte az egész procedúrát, de hát muszáj...


Viszont amit nem tudok, hogy hogyan és hol érdemes csinálni az egész fésülést... én az erkélyen csináltam, mellettem volt egy zacskó, abba raktam bele a szőrt, mert minden fésűhúzás után kirohanni a wc-be, szőrt lehúzni, utána a macskát előszedni a fotel mögött kicsit macerás lett volna...

Még így is tiszta szőr lettem...


Lehet, hogy legközelebb a kádban csinálom, berakom a lefolyóba a szűrőt, aztán had menjen...

2011. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jajj, de aranyos vagy, hogy leírtad:) igen, én is úgy gondoltam, hogy valami kell hozzá,amibe rakom, meg nem árt egy olyan helyiségben ahol nem bújik el, meg ilyenek:)
2011. ápr. 13. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán a fürdőszoba az jó helység. Ajtó becsuk. Fürdőkádra egy deszka amin áll a macsek, ne keljen akkorát hajolni.
2011. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!