Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű sziámi cicát...

Hosszú szőrű sziámi cicát vihetek majd kiállításra?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon szép fajta tiszta sziámi cicót,akinek hosszú szőre van.A tesóinak rövid szőrük volt,ő volt az egyetlen ilyen szőrmók.A szülőket is láttam mindkettő rövid szőrű volt.Azért érdekes...Nem?
2011. ápr. 13. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

őőőő törzskönyves? hosszú szőrűsziámi nincs

mennyire hosszú?

2011. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam a Tv-ben az amcsi macskákat bemutató sorozatban, hogy a hosszú szőrű sziámikból vált ki , ha jól emlékszem, a Birman macska.

Tenyésztőtől vetted a cicát? Ők ismerik a vonalakat, melyikben milyen tulajdonságok vannak.

2011. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudnál képet ide tenni róla?
2011. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem törzskönyves.De van,hidd el itt alszik az ölemben.Most 2 hónapos a drágám.Láttam tesókat aput,anyut és tiszta olyan mint ők csak hosszabb a szőre.Beszéltem egy tenyésztővel azt mondja valószínű volt az ősei közt hosszú szőrű.
2011. ápr. 13. 13:34
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Íme.:)

2011. ápr. 13. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire hosszú.Igazi hosszú szőrű sziámi nincs, kicsit "bolyhosabb" igen.

ha hosszú szőrű akkor a felmenői között nem sziámi is volt.

Lehet, hogy vannak hobbikiállítások is, de rendes kiállításra törzskönyv nélkül nem vihetsz macskát.

2011. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Talán ezen is jól látszik a szőrmók,hosszú szőre.

2011. ápr. 13. 13:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos!

Lehet, vedléskor, amikor eldobja a baba szőrét, neki is normál szőre lesz.

2011. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos!:)))

Amúgy törzsköny nélkül nem viheted úgy mint fajtatiszta cica, de mint keverék benevezhet. :)

2011. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz hosszúszőrü. Én sziámim 2 hónapos korában ugyan ilyen szőrzettel rendelkezett. Vedleni fog.
2011. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!