Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fosik a macskám?

Miért fosik a macskám?

Figyelt kérdés
kb szeptemberbe hoztuk a kiscicát és fosik most miért lehet és a farka tövénél is már alig van szőr lerohad a farka?már kb 1 hónapja fosik
2009. márc. 2. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a tej irritálja a gyomrát ha tejet adsz neki mindig higisd fel egykis vizzel de azért viddel orvoshoz mert lehet hogy nagy baja van
2009. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a tejtől... nema legjobb ha nem adsz neki tejet, egy darabig és ha továbbra i fosik akkor vidd el orvoshoz . vagy nincs vmi mérgező növény a lakásban ? az én macskám régen mindig belerágott az egyik növénybe és attól fosott is néha...
2009. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
a ... után az hogy "nema" nemtom hogy került oda :P
2009. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Az állatorvos nekem azt mondta,h másfél éves koráig nem szabad a macskáknak tejet adni.Ezt én sem tudtam.Az állatpatikában adtak tablettát (10 szem 800ft)attól elmúlt az enyémnek is.Azóta én sem adok neki tejet.
2009. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hónapja beteg a macskád, akkor miért nem vitted még el orvoshoz? Rengeteg olyan fertőző betegség van amit egy kismacska oltás nélkül megkaphat és belehalhat. Vidd orvoshoz!
2009. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tejtől is lehet, vagy ha olyat evett, növény, vagy akármi amit nem bír a gyomra. Bár egy hónapon keresztül fosik és te nem teszel még annyit sem hogy elvidd vizsgálatra. Gyönyörű... minek tartasz egyáltalán macskát ha nem vagy képes gondoskodni róla?
2009. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
azért nem vittem el mert a szülein azt mondták meg fog gyógyulni meg azt hogy macskával nem foglalkozik nem tudom miért mondták de el fogom vinni köszi a válaszokat
2009. márc. 2. 18:05
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna előbb utána járni, mivel jár egy macska-tartás, minthogy csak hirtelen magatokhoz vesztek egy macskát, és 1 hónapja beteg a szerencsétlen állat, az eszetekbe sem jut, hogyha kiszárad, megdöglik, ugyanúgy mint az ember.

És a fosik helyett lehetett volna írni a "hasmenése van" kifejezést. Sokkal szebb.

2009. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Vigyétek el a cicát orvoshoz, mert ez már nem fog elmúlni és szüleidnek pedig mond meg, hogy képzeljék már el milyen királyul lennének ha hónapok óta folyamatosan menne a hasuk... kínozni azt a szegény cicát.

Pici még, könnyen elpusztul. Tudom, nekem sok kiscicám volt. Vidd orvoshoz, különben lehet nem éli túl. Szomorú, de ez van. Az állatorvos teknősbékákkal, hörcsögökkel is foglalkozik!!! Macskával is természetesen! Még oltásokat is adnak a cicáknak, mint a kutyáknak.

2009. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
na az állatorvos aztmondta a macskára azért fosik mert most van a fogváltás kora nála
2009. márc. 2. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!