Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet az 5 hónapos lány cicám...

Lehet az 5 hónapos lány cicám már ivarérett?

Figyelt kérdés
Pénteken viszem ivartalanításra a cicámat, de ma nagyon furcsán kezdett el viselkedni. Sokat nyávog (egészen másképp, mint eddig), állandóan dörgölőzik, a hátán hempereg - szóval olyasmiket produkál, mint a pározni akaró nőstények. Most este a párom simogatni akarta, erre felnyomta a cica a fenekét, hangosan berregni kezdett, aztán megint kifeküdt. Ráadásul folyton az ajtó előtt ólálkodik és nyávog. Lehetséges ez már ilyen korán? (szombaton lesz pontosan 5 hónapos)
2009. márc. 2. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyanús a dolog, azért vidd csak el, a doki majd megmondja, hogy tudja még műteni, vagy csak tüzelés után.
2009. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A cicád tüzelni kezdett, elérte az ivarérett kort. amúgy ez macskánkén is változó, lehet öt, hat, vagy akár nyolc hónaposan is. anyámék macsekja is nyolc hónapos volt.
2009. márc. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :))
2009. márc. 3. 10:18
 4/12 anonim válasza:
Simán lehet ivarérett, a doki akkor is elvégzi az ivartalanitást. Anyumék macskája 6 hónaposan már vemhes is lett. 6 cicával
2009. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, holnap viszem is a műtétre! Köszi!
2009. márc. 5. 08:16
 6/12 anonim ***** válasza:
legalább 10 hónap kell hogy ivarérett legyen egy macska! most csak gyakorolja a dolgot! utánozza az ősöket és a következő évben készen áll rá
2009. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 hónapos kortól lehet ivarérett, de ez változó. Tüzeléskor nem műthető!
2009. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a mi cicánk 6 hónaposan tűzelt és én nemtudtam hogy mit csinál mert ő volt az első cicám azthittem hogy beteg és azért csinálja ezt de az állatorvos monta hogy már ivarérett és azért ad ki ilyen hangokat.
2009. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én cicám 7 hónaposan lett ivarérett,de lehet,hogy már korábban is előfordul:)
2009. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy már ivarérett. Az én cicám % és fél Hónaposan terhes lett.
2009. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!