Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kullancsirtót ajánlatok?

Milyen kullancsirtót ajánlatok?

Figyelt kérdés

Fél éves Golden kis kutyánk van, véleményeket tapasztalatokat szeretnék.(csepp, por esetleg nyakörv?)

Ill. hol éri meg ezt megvenni?


2011. ápr. 15. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nyakörv nem is vált be meg félek is ráadni a kutyára mert mindenhová bemászik(fák közé)... és félek hogy felakad vagy beakad valahová.

Az exspot bolha és kullancsirtó csepp viszont bevált. 6 ampullát tartalmaz kb. 5500-6000 ft. 1 ampulla 1 hónapig hat. A 6 ampulla tavasztól őszig pont elég. Ja és hatásos is. Korábban már próbáltam cseppet ami ráadásul drágább is volt és mégsem hatott.

2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hol tudnám ezt beszerezni?

Interneten webshopban találok ilyet?

2011. ápr. 15. 17:08
 3/8 Cicamániás válasza:

"Fél éves Golden kis kutyánk van"

WTF?? Akkora a kutyád mint egy macska? Vagy csak eltévedtél?

2011. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Fressnapf állatboltba vettem. Nem tudom neten kapható-e de sztem valahol biztos-->google. Nézz utána :)
2011. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eltévedtem, de attól neked még nem kéne balf*sznak lenni de lehet, hogy tévedek...
2011. ápr. 15. 21:19
 6/8 A kérdező kommentje:

21:10

Köszönöm szépen!

Örülök, hogy neked nem esett nehezedre meg érteni a kérdést, még rossz kategóriában is!:)

2011. ápr. 15. 21:22
 7/8 anonim válasza:

Nyakörv még erős lesz neki!!! Szédelegni fog a szagától és hányni is, ha érzékenyebb!!

Csepp és Frontline!!!

2011. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. ápr. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!