Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet tudni mikor fog...

Timar1979 kérdése:

Honnan lehet tudni mikor fog "szülni" a cicám? Elég nagy a pocakja már 2 hete.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elég egyértelműen elkezdi a cica keresni a helyet közvetlenül a szülés előtt. Sőt, ha szobacica, akkor azt is láthatod, hogy elkezdi fokozottan tisztogatni a szeméremnyílását, mert elkezd váladékozni.
2011. ápr. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helykeresés elég egyértelműen jelzi, h itt az idő. Az én cicám, az első szüléssel megvárt! Már reggel láttam rajta, h itt ma történni fog valami, de dolgozni kellett menni. Délben mentem haza, és még mindig egyben volt, de ahogy megérkeztem elkezdett vajúdni, és nem engedett el maga mellől egy percre sem. Nagyon megszenvedett az első alommal. Második esetben is kereste a közelségemet, szerencsére aznap nem dolgoztam. A második alom kölyköt hipp-hopp kipottyantotta :) Több gyereke nem lesz, mert szobacica, és a kandúrunkat ivartalaníttattuk.
2011. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha tudod, hogy mikor esett teherbe, akkor onnantól 63-65 nap. Megpróbálhatod még finoman megnyomni az emlőjét két ujjal, ha van már teje, akkor 1-2 napon belül meg kell ellenie.
2011. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Keresi a legmegfelelőbb helyet,gyakran lefekszik majd felkel és keres más helyet,nyávog,látszik rajta,hogy hamarosan elleni fog
2011. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasztalatom az, hogy a macska mindig akkor fial amikor a legkevésbbé várjuk. Én is hetekkel a fialás előtt elkezdek izgulni h jajj mikor jönnek már ki:) Innentől kb mindig két hét, és valóban megfial a macskám. Valamint ha azt látod, hogy a kiscicák nagyon mozognak a hasában,úgyis, hgy csak ránézel és már látod az is egy jel hogy hamarosan itt az idő.
2011. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok . az én vemhes cicám egész nap fekszik a szalmába (már aláraktam egy pokrócot).nem nyávog, nem kényeskedik, csak pihenget. Ma felfedeztem, hogy elégé feltünően, mozognak a kiscicák benne .szerintetek sok idő kell még ?
2013. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!